تری تیگی مجدداً به عنوان رئیس منطقه ای مجمع اولین ملل پیش از میلاد انتخاب شد

تری تیگی ، از ملت تاكلا در شمال قبل از میلاد ، دوره دوم را به عنوان رئیس منطقه ای مجمع اولین ملل پیش از میلاد به عهده خواهد گرفت.

نتایج آرا روز چهارشنبه در مجمع عمومی سالیانه مجمع پیش از میلاد ، که عملا به دلیل همه گیری COVID-19 برگزار شد ، اعلام شد.

تیگی در رای گیری که بین 82 و 57 تقسیم شد بین خود و نامزد رقیب چریل کازیمر ، شهروند ملت Ktunaxa و مجری سیاسی با اولین اجلاس ملل ، دوباره انتخاب شد.

تیگی در پذیرفتن انتخاب مجدد خود ، به روسا و نمایندگان گفت که “به راحتی فروتن است”.

وی گفت: “من منتظر سه سال آینده و به خصوص اکنون ، در این زمان بسیار دشوار ، در این بیماری همه گیر هستیم. ما واقعاً در حال آزمایش هستیم. ما واقعاً در معرض چالش هستیم.”

مقام ارشد منطقه ای برای اولین بار ملل متحد دارای کرسی در مجریه سیاسی مجمع ملل اول همراه با 9 رئیس منطقه ای دیگر و رئیس ملی است.

رئیس ملی پری بلگرد خیلی زود از توییتر برای انتخاب مجدد Teegee تبریک گفت.

اضافه شدن جدید به شورای جوانان AFN

در مجمع عمومی سالیانه همچنین شاهد انتخاب نماینده جدیدی از جوانان زن شدیم که به شورای جوانان AFN پیوست.

مقالات جالب
دانش آموزان مدرسه ساسکاتون نگاهی دست اول به تاریخ متیس دارند

تیلور بهن تساكوزا ، عضو اولین ملت فورت نلسون در قلمرو پیمان 8 ، به شورای جوانان AFN پیوست. زمینه های اولویت برای او بیماری همه گیر COVID-19 ، بهداشت روان و آموزش خواهد بود.

وی گفت: “كل این فرایند به عنوان بخشی از آن هیجان انگیز بود.”

“من اولین بار است که در هر انتخاباتی شرکت می کنم ، بنابراین انتخاب می شوم – من هنوز سعی می کنم آن را شرکت کنم.”

مجمع ملل اول یک سازمان حمایت از مردم ملل اول است. این بزرگترین یکی در کانادا است که بیش از 900000 نفر از 635 جامعه را نمایندگی می کند. 2:31

مباحث مورد بحث در نشست سالانه قبل از میلاد ، حوزه وسیعی از موضوعات را شامل می شد که شامل اجرای قوانین BC در مورد اعلامیه سازمان ملل متحد در مورد حقوق بومیان ، خدمات کودکان و خانواده و بیماری همه گیر COVID-19 بود.

تیگی گفت: “همه ما تمام تلاش خود را برای محافظت از جوامع خود انجام می دهیم و باید به این کار ادامه دهیم.”

“این دسترسی به اطلاعات ، ایجاد موانع راهداری ، ایست بازرسی یا دسترسی ساده به منابعی است که شما برای مقابله با این همه گیری لازم دارید.”

فراتر از همه گیری ، Teegee گفت که او مشتاقانه منتظر است تا دوباره به کارهایی که در حال انجام است بپردازد ، مانند اطمینان از اجرای اعلامیه سال قبل از میلاد در مورد حقوق مردم بومی و فشار برای اقدام در مورد تحقیقات ملی در مورد تماس های زنان و دختران بومی گمشده و مقتول برای عدالت.

مقالات جالب
راهنمای خرید بهترین کولر گازی

مجمع اولین ملل پیش از میلاد یکی از سه سازمان مهم سیاسی در قبل از میلاد است ، در کنار اولین اجلاس ملل و اتحادیه سران هند قبل از میلاد. این سازمانها به طور مستقل از یکدیگر وجود دارند اما اغلب زیر چتر شورای رهبری سازمان ملل قبل از میلاد هماهنگ می شوند.