رئیس ملی می گوید RCMP می تواند با بازگشایی پیشنهاد برای مرکز NS 911 روابط خود را با میکماک اصلاح کند

مجمع رئیس ملل اولین ملل می گوید RCMP می تواند با بازگشایی پیشنهاد پیشنهاد مرکز ارتباطات استانی جدید Mounties ، روابط خود را با اولین ملل نوا اسکوشیا که به دلیل اختلافات اخیر در مورد شیلات خرچنگ دریایی تیره شده بود ، اصلاح کند.

رئیس پری بلگرد گفت که بر اساس نامه 18 نوامبر به Brenda Lucki ، کمیساریای RCMP ، به Millbrook First Nation “فرصت برابر برای پیشنهاد کانونی که اکنون قرار است در مقرهای استانی RCMP در دارتموث تا سال 2021 افتتاح شود ، داده نشد”. .

بلارد در نامه ای که به دست CBC رسیده است ، نوشت: “با توجه به حوادث اخیر در نوا اسکوشیا در مورد شیلات خرچنگ دریایی و عدم موفقیت RCMP در حمایت صحیح از ماهیگیران سازمان ملل ، درک تعصب و روند ناعادلانه در این تصمیم باید مورد توجه قرار گیرد.” اخبار.

“یک روند منصفانه و شفاف کمک زیادی به بازسازی اعتماد می کند و گامی مهم در جهت سازش است.”

مرکز ارتباطات RCMP 911 مکالمه ، تماس از طریق مردم و اعزام 54 گروه و بخش را انجام می دهد.

بلگرد در اواخر ماه اکتبر خواستار استعفای لوکی شد ، به این دلیل که افسران RCMP Nova Scotia نتوانستند از صیادان میکماو در برابر صیادان تجاری محافظت کنند که اعتراضات گاه خشونت آمیز آنها علیه شیلات مبتنی بر معاهده منجر به آتش سوزی و درگیری های فیزیکی شد.

نوا اسکوشیا RCMP در سال 2019 اعلام کرد که در حال انتقال مرکز اعزام اضطراری خود از Truro ، NS ، به مقر خود پس از روند مناقصه انتقاد به عنوان مغرضانه است.

مقر RCMP H Division در دارتموث ، نیویورک (رابرت کوتاه / CBC)

رابرت گلوید ، رئیس اول ملت میلبروک قبلاً به سی بی سی نیوز گفته بود که RCMP پیشنهاد “خودسرانه” خود را 1.6 میلیون دلار “باد کرد”. میلبروک کنار ترورو نشسته است.

بر اساس یک گزارش داخلی که قبلاً در اختیار سی بی سی نیوز قرار گرفته بود ، پیشنهاد میلبروک دومین گزینه ارزان جابجایی پشت ستاد بود.

RCMP به جز گزینه دفتر مرکزی خود که برای هزینه اجاره بها صفر تعلق می گرفت ، به هر محل جابجایی 1.6 میلیون دلار اضافی اختصاص داد.

با این حال ، سوابق آثار عمومی که به سی بی سی نیوز ارائه شده است ، نشان می دهد که هزینه اجاره فضای ساختمانی که دفتر مرکزی آن واقع شده 547 دلار به ازای هر متر مربع و کل اجاره سالانه 10.5 میلیون دلار است.

بیل کیسی ، نماینده سابق نوا اسکوشیا ، برای بازگشایی روند پیشنهادات لابی کرده است.

کیسی گفته است که اقدام برای قرار دادن مرکز اعزام RCMP در 10 کیلومتری مرکز ارتباطی پلیس محلی هالیفاکس ، استان را در معرض خطر قرار می دهد.

گزارش 2004 RCMP نسبت به قرار دادن مرکز اعزام در هالیفاکس هشدار داد زیرا این خطر را ایجاد می کند که یک رویداد بتواند مراکز ارتباطی پلیس منطقه و RCMP را تضعیف کند.

کیسی در نامه اکتبر 28 که به سی بی سی نیوز ارائه داد ، خطاب به لوکی نوشت: “این فرصتی برای تصحیح اشتباه و نشان دادن حسن نیت در معاملات آینده با جوامع بومی است.”

“هرگز برای انجام کار درست خیلی دیر نیست.”

داستان های برتر بیشتر

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>