ساسک محققان قصد دارند برای مقابله با زورگویی با جوانان بومی کار کنند

به گفته دانشگاه رجینا ، قلدری و خشونت در میان جوانان می تواند عواقب جدی از جمله افسردگی و اضطراب داشته باشد ، هم قربانی و هم قلدر در معرض خطر خودکشی باشد.

اکنون محققان درگیر در یک پروژه جدید می خواهند آزار و اذیت و خشونت را در بین جوانان بومی بررسی کنند و با جوانان از شمال ساسکاچوان کار کنند.

بریجت کریگ ، درمانگر بهداشت روان در پرنس آلبرت گفت: “من شروع به کار در شمال در برخی از جوامع شمالی و دور افتاده کردم و از نزدیک می دیدم … تأثیر قلدری و خشونت بر سلامت روان جوانان بومی”.

“من فکر می کنم که واقعاً به نوعی چشمانم را نسبت به نوع گسترده و چگونگی وجود آن باز کرده است.”

برخی از تأثیراتی که وی هنگام آزار و اذیت مشاهده کرده است ، افسردگی ، اضطراب ، عزت نفس پایین و کاهش پیشرفت تحصیلی است.

وی گفت كه كریگ همچنین تأثیر مخرب قلدری را بر دخترش دید.

بودجه دولتی

دولت فدرال با 400،000 دلار از پروژه تداوم فرهنگی جوانان North Prairie Spirit پشتیبانی می کند.

پروفسور ریون سینکلر از دانشکده مددکاری اجتماعی دانشگاه رجینا این پروژه تحقیقاتی را رهبری می کند. او و کریگ می خواهند با جوانان در پرنس آلبرت ، Pelican Narrows ، دریاچه Wollaston ، Stanley Mission و Fond Du Lac کار کنند تا مسائل را از دید آنها درک کنند.

سینکلر گفت: “تحقیقات تاریخی کاری بوده است که بر خلاف مردم با مردم انجام شده است.”

پروفسور ریون سینکلر از دانشگاه رجینا گفت که تیم او به دنبال راه هایی برای توسعه اقدامات پیشگیری از جرم در فرهنگ بومی و در شمال بومی خواهد بود. (عکس مایکل بل / وب سایت دانشگاه رجینا)

وی گفت ، این امر به ویژه در جوامع بومی وجود داشته است ، جایی كه توسعه روابط بسیار مهم است.

وی گفت: “در طول سال ها ، فشار چشمگیری به عقب وارد شده است.” “ما باید به جوامع برویم و بفهمیم که جوامع چه می خواهند و سپس این تحقیق خواهد بود نه اینکه فقط با ایده های خودمان در آنجا وارد شویم و آنها را تحمیل کنیم.”

قصه گویی دیجیتال

طبق گفته دانشگاه رجینا ، شرکت کنندگان در پروژه یاد می گیرند که از داستان سرایی دیجیتال برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با سهامداران استفاده کنند.

کریگ گفت ، جوانان از تکه های ویدئو یا عکس به همراه روایت خود برای ایجاد داستانهایی که می توانند به اشتراک بگذارند استفاده خواهند کرد.

وی گفت: “زیبایی آن این است که بسیار بصری است.”

“فقط این فرصت است که از آن سمت واقعاً خلاق استفاده کرده و تجربیات آنها را بدست آوریم … و این ویدیوهای کوچک را بسازیم که به مردم کمک می کند واقعاً ببینند چه چیزی را تجربه می کنند.”

نسخه صبح – Sask9:42دو محقق با شمال ساسک کار می کنند. بچه ها برای جلوگیری از زورگویی

دو محقق ساسکاچوان به دنبال جلوگیری از خشونت و قلدری در جوامع بومی شمال ساسکاچوان هستند. هدف این است که با جوانان کار کنیم تا یک راه حل ارائه دهیم. 9:42

فرصت داشتن صدا

کریگ امیدوار است که این پروژه به جوانان کمک کند تا سیاست گذاران را برای کمک به جوانان بومی تحت تأثیر قرار دهند.

سینکلر گفت که از این پروژه بسیار هیجان زده است.

وی گفت: “من جوانی را دوست دارم ، آنها بسیار درخشان هستند.”

“این مسئله بسیار مهم و مهمی است. بنابراین من فکر می کنم که ما واقعاً باید راه های خلاقانه ای برای گوش دادن به صدای جوانان ، صدای جوانان و جهت گیری آنها پیدا کنیم.”