نوامبر 23, 2020

رجا نیوز

سایت خبری رجا نیوز

کارخانه آب جدید در Kiashke Zaaging Anishinaabek آب را به تمام خانه های جامعه تحویل نخواهد داد

1 min read

یکی از اعضای Kiashke Zaaging Anishinaabek یا Gull Bay First Nation ، می خواهد بداند چرا خانه او به سیستم جدید آب جامعه متصل نخواهد شد ، که قرار است آب آشامیدنی را تا پایان مارس 2021 پمپ کند.

تونی بوچارد گفت که او در حال بازسازی خانه ای در جامعه است که در 175 کیلومتری شمال خلیج تندر ، انتها واقع شده است ، پدرش.

بوچارد گفت که از اینکه خانه برادرش نیز بهمراه سه نفر دیگر در جامعه رد می شود ناامید شده است.

همه خانه ها در همان منطقه از خلیج گول هستند.

بوچارد گفت: “من مدتی است که از من آب خواسته ام و پیمانکارانی که با آنها صحبت می کنم به من گفتند که ما آب کم نمی آوریم.” “من نمی فهمم که چرا ما آب و فاضلاب خود را با این همه پول وارد جامعه نمی کنیم.”

Gull Bay یک کارخانه آب جدید در دست ساخت دارد که قرار است تا پایان مارس 2021 تکمیل شود. این پروژه 25 میلیون دلاری جایگزین نیروگاه آبی است که حدود 20 سال پیش ساخته شده است و هرگز به درستی کار نکرده است.

رئیس ویلفرد کینگ گفت که هدف نهایی اتصال همه خانه های جامعه به فاضلاب و آب است ، اما نگرانی ها در مورد وضعیت برخی از ساختمان ها وجود دارد.

وی گفت: “ما هیچ خانه ای را که سطح استاندارد نداشته باشد و هیچ نوع استاندارد کد ساختمان را نداشته باشد ، نخواهیم برد.”

کینگ گفت که خانه بوچارد ، چون در حال بازسازی است ، قابل زندگی نیست.

“زیرا هنگامی که ما آن خانه ها را پذیرفتیم ، آنها را به عنوان بخشی از سهام جامعه خود پذیرفتیم ، پس مسئولیت آنها را پذیرفته ایم.”

کینگ گفت که خانه هایی که تحت نظر رئیس و شورای قبلی در جامعه ساخته شده اند غیر استاندارد هستند و بعضی از آنها به دلیل فرسایش در ساحل نیاز به جابجایی دارند. وی گفت: اتصال این خانه ها به خدمات هیچ معنایی ندارد ، زیرا آنها نیاز به تخریب یا جابجایی دارند.

نمایندگان خدمات بومی کانادا تمام نظرات مربوط به پروژه را به کینگ ارجاع دادند. پروژه زیرساخت توسط جامعه اداره می شود ، در حالی که دولت فدرال طبق بودجه وب سایت خود “بودجه و مشاوره” ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.