نوامبر 23, 2020

رجا نیوز

سایت خبری رجا نیوز

کانادا پست از استراتژی آشتی بومی و شمالی رونمایی کرد

1 min read

کانادا پست روز دوشنبه از طرح خود برای بهبود خدمات به جوامع بومی شمال رونمایی کرد.

دیل لکلر ، مدیر امور بومی و شمال کانادا پست ، می گوید شرکت تاج با هر جامعه ای ملاقات می کند تا در مورد نیازهای خاص آن اطلاعات کسب کند.

وی افزود: “خواه نوع اداره پست آنها در حال حاضر بهبود یابد و هم زیرساخت های لازم برای اطمینان از خدمات مردم شمالی و بومی درست همانطور كه ​​اگر در تورنتو یا ونكوور زندگی می كردند نیز انجام می شود … ما كار زیادی داریم كه باید انجام دهیم وجود دارد ، اما ما متعهد هستیم. ”

لکلر می گوید انگیزه این استراتژی ناشی از توصیه های کمیسیون حقیقت و آشتی است.

“کانادا پست… متعهد به ایجاد این روابط است … با گفتگو با جوامع ، تا ببیند چگونه می توانیم خدمات آنها را به بهترین شکل بهبود بخشیم.”

او می گوید برخی از جوامع ممکن است دفاتر پستی کامل سرویس جدیدی دریافت کنند ، در حالی که دیگران می توانند قفسه های بسته جدید و دسترسی به خدمات بانکی را مشاهده کنند.

مشتاقانه منتظر رابطه جدید هستم

ری روبن به مدت 15 سال شهردار پاولاتوک بوده است.

او می گوید مشتاقانه منتظر رابطه جدیدی با کانادا پست است زیرا چند مسئله وجود دارد که باید برطرف شوند.

وی گفت: “چند تعطیلات قبل از آن تعداد زیادی نامه وجود داشت كه آنها مجبور بودند همه بسته هایی را كه جلسات شورای هملت در آنها برگزار می شد جمع كنند. بنابراین ، من فکر می كنم كه آنها باید اجاره فضای بیشتری را شروع كنند.”

روبن در ادامه توضیح داد که روستا قرارداد اداره پست را می گیرد زیرا هیچ کس دیگر در جامعه آن را نمی خواهد.

او می گوید: “ما اگر حتی با آن قرارداد فسخ کنیم ، خوش شانس هستیم ، اما کسی در جامعه باید آن را انجام دهد.”

لكلر می گوید كه كانادا پست همچنین قصد دارد “پیمانكاری جبران خسارت” جدیدی را برای پیمانكاران شمالی اداره دارنده دفاتر پستی ارائه دهد تا به آنها اجازه “ثبات و ثبات بیشتری در تحویل آنها بدهد”.

افکت پایین خط

دنیس هاسی تقریباً شش سال در Fort Good Hope زندگی کرده و بیش از نیمی از آن اداره پست جامعه را بر عهده داشته است.

او می گوید که ناو هواپیمابر محلی ، نورت رایت ، کار تحویل پست را به خوبی انجام می دهد ، اما بسته های شمالی ممکن است در ادمونتون گاهی هفته ها به تأخیر بیفتند.

“یک بسته در ادمونتون به تأخیر افتاد ، سپس آنها آن را به شمال فرستادند ، اما به یک جامعه اشتباه ، و قبل از رسیدن به اینجا تا ادمونتون برگشت.”

وی همچنین گفت یکی از بزرگترین نگرانی هایی که هنگام اداره اداره پست شنیده بود هزینه حمل و نقل بود.

لکلر می گوید آنها به دنبال روش هایی برای کارآمدتر کردن مسیریابی نامه های پستی شمال هستند و درنهایت ممکن است قیمت ها را کاهش دهد.

وی گفت: “امیدوارم که با باز کردن مسیرهای بیشتر و ایجاد ظرفیت های بیشتر و زیرساخت های بهتر ، امیدواریم که اثر کمتری در هزینه ها داشته باشد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.