کمتر از 1 درصد از کارکنان شاغل در بخش فناوری BC خود را بومی معرفی می کنند: نظرسنجی

مدیر عامل یک شرکت فناوری پیش از میلاد می گوید که “در مورد تعداد افراد بومی استخدام شده” کار زیادی در بخش فناوری انجام شده است.

جاش نیلسون ، مدیرعامل East Side Games در ونکوور ، متیس است و در شمال قبل از میلاد ، درست در خارج از پرنس جورج بزرگ شده است. هنگامی که او بزرگ می شد ، گفت تا زمانی که یک دوره ساخت وب سایت در کالج کاپیلانو نگذراند و “در فن آوری تصادف نکرد” ، “هرگز فکر نمی کرد که فناوری حتی یک گزینه باشد”.

نیلسون گفت: “این چیزی است که ما باید در استودیوهایمان بیشتر در مورد آن صحبت کنیم … تا سعی کنیم آن را تغییر دهیم.” “ما باید از همان مراحل کوچک شروع کنیم تا روایت را تغییر دهیم و در این مورد صحبت کنیم.”

HR Tech Group ، یک سازمان غیرانتفاعی است که داده ها ، اطلاعات بازار کار و منابع را برای بخش فناوری BC فراهم می کند ، 134 شرکت فناوری را در BC بررسی کرده و تنها 0.5 درصد از کارکنان را که بومی شناخته شده اند ، یافت

در سال 2019 ، این سازمان برای ایجاد پروژه متنوع و فراگیر فناوری ، که با هدف آوردن افراد و چشم اندازهای متنوع تر به صنعت است ، با دولت استان همکاری کرد.

یک گزارش تحقیقاتی توسط گروه HR Tech نشان داد که افراد بومی کمتر از یک درصد نیروی کار صنعت فناوری را تشکیل می دهند. (CBC)

نیلسون گفت: “ما باید بتوانیم با رسانه ها و صنعت و دولت صحبت كنیم تا با بچه ها ارتباط برقرار كنیم و بگوییم فن آوری گزینه است.” “من فکر می کنم ، خارج از ونکوور و ویکتوریا ، مخصوصاً شمال قبل از میلاد ، بسیار محدود است که مردم حتی بدانند که می توانند در بازی ها یا فناوری کار کنند.”

وی گفت که به عنوان راهی برای افزایش آگاهی ، تلاش کرده است تا در مورد مسیر خود برای حرفه فعلی و اداره یک استودیوی بازی صحبت کند.

“این امکان وجود دارد و من فقط سعی می کنم داستانم را تعریف کنم بنابراین امیدوارم کسی من را ببیند و بگوید ،” هی ، شاید من می توانستم آن پسر باشم. “

“یک شاخ در صنعت”

وقتی هارلی نایف ، یک انیماتور ارشد در Yeti Farm Creative در کلونا ، اطلاعات مربوط به تعداد افراد بومی شاغل در صنعت فناوری استان را دید ، گفت که او “خوش بین” است.

چاقو گفت: “این تعداد به طرز مضحکی کم است.” “دیدن این عدد عجیب است اما همچنین باعث خوش بینی من می شود که بدانم می توانیم این عدد را به مراتب بیشتر از 0.5 درصد کنیم.”

چاقو که کری است ، گفت که پس از مشاهده کمبود افراد بومی در صنعت ، فهمید که باید در مورد اینکه کیست و چه کار می کند بیشتر صدا کند.

هارلی چاقو را بومی (Cree) معرفی می کند و از هفت سال گذشته به عنوان انیماتور ارشد در مزرعه Yeti در کلونا کار کرده است. (چاقوی هارلی)

چاقو توضیح داد: “همانطور که من این شماره را دیدم ، آتشی در قلبم روشن کرد تا واقعاً بومی بودنم را تحت فشار قرار دهد ، در چنین حرفه عجیب و غریب کار می کنم و برای گذران زندگی کاریکاتور می سازم.

“به نوعی احساس می شود که شما یک شاخدار صنعت هستید زیرا تعداد زیادی از ما در آنجا نیستیم.”

نیلسون معتقد است “صنعت می تواند با هم همکاری کند تا آن را برطرف کند” و استودیوها می توانند فضای امن را برای بومیان فراهم کنند تا احساس راحتی کنند و خودشان باشند.

“این چیزی است که باید توسط رهبری هدایت شود ، نمی تواند جعبه ای باشد که شما آن را تیک بزنید. باید چیزی باشد که شما اساساً به آن اهمیت می دهید.”

مقالات جالب
نوازنده فلوت Anishinaabe برای حرکت در کراس کانتری آماده می شود تا رویاهای ارکستری خود را دنبال کند