نوامبر 23, 2020

رجا نیوز

سایت خبری رجا نیوز

آرم جدید برای منطقه مدرسه جزیره ونکوور توسط هنرمند بومی نشان دهنده حرکت به جلو است

1 min read

منطقه ای از مدارس جزیره ونکوور در حال تغییر آرم قدیمی خود با یک نشان است که به اعتقاد او بهتر نشان دهنده سفر جمعی جامعه برای آشتی و احترام فرهنگی است.

در تاریخ 3 نوامبر ، شورای آموزش و پرورش ناحیه مدرسه Cowichan Valley از طرح جدید استوارت پاگادوان ، عضو قبایل Cowichan و مشاور فرهنگی و زبان Hul’q’umi’num برای منطقه رونمایی کرد.

طرح پاگادوان یک کانو با چهار نفر در مقابل طلوع خورشید است که در آن یک عکس آبگرم (زاغ) و یک وکسوس (قورباغه) در داخل گوی رنگارنگ دیده می شود.

این در حالی است که استفاده از تصویر قدیمی – تصویری آبی ، سبز و سفید با نام منطقه – از بین می رود ، طی چند ماه آینده پخش خواهد شد.

آرم قبلی این منطقه که در اینجا دیده می شود طی چند ماه آینده کنار گذاشته می شود و با طرح جدید Coast Salish جایگزین می شود. (منطقه مدرسه فیس بوک / دره Cowichan)

این لوگوی جدید به سبک ساحل سالیش انجام شده و نتیجه برنامه استراتژیک هیئت مدیره 2020-2024 است که با استفاده از اعضای جامعه ، کارمندان و دانشجویان طراحی شده است.

طبق یک انتشار رسانه ای از هیئت مدیره ، متوجه شد که آرم قدیمی جامعه یا “سفر جمعی” آن را نشان نمی دهد.

بنابراین هیئت مدیره برای یک اثر جدید به Pagaduan ، یک هنرمند محترم محلی با بیش از 25 سال سابقه ، مراجعه کرد.

وی در حالی که مصاحبه ای با سی بی سی انجام داد با خنده گفت: “فشار وارد شده بود.” در جزیره.

تماشا کنید | هنرمند استوارت پاگادوان معنای جدیدی را که وی برای منطقه مدرسه دره Cowichan طراحی کرده برای او به اشتراک می گذارد:

https://www.youtube.com/watch؟v=lo1iAOZ6ayM

وی گفت: قایق نمادی از اجتماع اجتماع است و حیواناتی که در خورشید به تصویر کشیده می شوند در حال گذار هستند ، که همچنین نشان دهنده حرکت رو به جلو است. خورشید نشان دهنده روزهای جدید و آغازهای جدید است.

Candace Spilsbury ، رئیس هیئت آموزشی در بیانیه ای گفت: “هیئت مدیره مفتخر است که چنین نمایندگی زیبا و قدرتمندی از منطقه ما داشته باشد.” وی گفت: “هنر قدرتمند استوارت واقعاً سفر جمعی ما را به تصویر می کشد.”

پاگادوان گفت که هنوز هم در مورد روابط بومی کارهای ناتمام زیادی وجود دارد ، اما این آرم یک گام کوچک به جلو برای آشتی است.

وی گفت: “خواه در کانو نباشید یا نباشید ، دیگر چاره ای نیست ، حتی اگر نخواهید آن دست و پاچه را بگیرید که می خواهید در این قایق بنشینید ، ما می خواهیم جلو برویم.”

برای گوش دادن به مصاحبه کامل با استوارت پاگادوان در CBC ، اینجا را ضربه بزنید در جزیره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.