آنجلا استریت از CBC در فهرست 50 قدرتمندترین مجله Vancouver Magazine نام گرفت

بر اساس رتبه بندی سالانه مجله ونکوور ، آنجلا استریت از CBC به عنوان یکی از 50 فرد با نفوذ ونکوور در سال 2020 انتخاب شده است.

اعضای Power 50 ، که تأثیرگذارترین افراد شهر را در سیاست ، فناوری ، آموزش ، تجارت و سایر موارد رتبه بندی می کند ، توسط هیئت متخصصان و متخصصان صنعت انتخاب می شوند.

هیأت مدیره ، استریت ، روزنامه نگار و ستون نویس برنده جایزه را برای 18 سال گزارشگری كوشا انتخاب كرد و از او بخاطر “جهش و كاریك جلوتر از رسانه های جریان اصلی در پوشش خشونت پلیس محلی” تقدیر كرد.

در بخش منتخب این هیئت آمده است: “استریت یکی از مهمترین افراد مورد احترام در رسانه های کانادا است و ما به دنبال وی هستیم تا بتواند در مورد موضوعات مهم اطلاعات عمیقی را ارائه دهد.”

این مقاله به طور خاص داستان ژانویه او را درباره ماکسول جانسون ، مرد بومی یادداشت می کند که پس از تلاش برای باز کردن یک حساب بانکی در یک شعبه BMO در ونکوور ، به همراه نوه 12 ساله خود دستبند بسته شد. این ماجرا باعث جنجال بین المللی شد و باعث عذرخواهی رئیس بانک مونترال و تحقیقات در مورد عملکرد پلیس ونکوور شد.

استریت دانش آموزان را در جریان رویداد J-School بومی جونیور در CBC ونکوور در 13 نوامبر 2019 راهنمایی می کند. (بن نلمز / سی بی سی)

استریت این شناخت را “افتخار و شاهدی واقعی برای علاقه روزافزون مردم به شنیدن تجربیات مردم بومی” خواند.

“من از رهبران اتاق خبر خود سپاسگزارم که از کار من حمایت کرده و اهمیت گفتن داستانهای بومی را از دیدگاه زنان بومی درک کرده اند. با این وجود بیش از هر چیز این افراد بومی هستند که به من اعتماد کرده اند تا داستانهای حساس و قدرتمند خود را تعریف کنند او واقعاً صاحب این افتخار است. ”

شما می توانید کارهای استریت را در سیستم عامل های محلی و ملی CBC ببینید و بشنوید. ستون او Reconcile This ، که به تنش های بین افراد بومی و م institutionsسسات قبل از میلاد می پردازد ، از شبکه CBC پخش می شود نسخه اولیه