اولین کمکی نگهبان ساحلی بومی کانادا در سال قبل از میلاد راه اندازی شده است

اولین ملل در ساحل غربی قبل از میلاد سابقه طولانی در پاسخ به موارد اضطراری در اقیانوس آرام دارند.

اکنون ، بیش از چهار سال از اعلام آن ، کمکی گارد ساحلی بومی کانادا به طور کامل در سال قبل از میلاد آغاز به کار کرده است – در حال حاضر تعدادی از مأموریت ها را انجام داده است.

کمکی متشکل از 50 عضو داوطلب از پنج کشور اول در امتداد ساحل قبل از میلاد – Ahousat ، Heiltsuk ، Gitxaala ، Nisgaa و Kitasoo است.

عصر سه شنبه ، کمکی به یک تماس در بلا بلا ، جایی که کسی در آب بود ، اعزام شد. ماموریت موفقیت آمیز بود.

کنراد کووان ، مدیر اجرایی کمکی گفت: “خوشبختانه ، فرد سالم و سالم یافت.”

“در اینجا ما هستیم ، در حال حاضر دقیقاً وارد معرکه هستیم.”

کووان می گوید که اکنون کمکی به طور همزمان با گارد ساحلی کانادا کار خواهد کرد و به مناطق دور افتاده ای که حضور طولانی گارد ساحل در آنها را پاسخ می دهد ، پاسخ می دهد.

همچنین ، او می گوید دریانوردان بومی که اکنون به این کمکی پیوسته اند ، از آبهای سرزمینی خود دانش کافی دارند.

کمکی گارد ساحلی ملل ساحلی شبانه در امتداد ساحل غربی BC فعالیت می کند. (عکس از اندرو Szeto)

کووان اذعان می کند ، حتی با سابقه گسترده خود به عنوان یک تکنسین جستجو و نجات با ارتش ، گاهی اوقات مهارت های او قابل مقایسه نیست ، به ویژه هنگامی که صحبت از آب و گردابهای ساحلی می شود.

وی با کاترین مارلو میزبان All Points West گفت: “آنها بسیار موفق هستند.” “آنها مدت طولانی است که این کار را انجام می دهند. آنها آب ها را می شناسند.”

و به عنوان مرد مسئول ، كووان هیچ شكایتی ندارد.

“این کار واقعا کار من را آسان می کند ، اینطور نیست؟ من فقط باید چراغ ها را روشن نگه دارم و تجهیزات را به آنها برسانم.”

همچنین به اعضای داوطلب آموزش ، تجهیزات و گواهینامه مناسب برای قایق های محلی خود ارائه شده است. او می گوید که قایق های کاملاً جدید جستجو و نجات نیز به لطف کمک های دولتی ساخته می شوند.

و خوشبختانه برای کسانی که از ساحل بالا و پایین می روند ، کنراد معتقد است که این تنها آغاز کمکی است که امیدوار است روزی به سایر ملل اول گسترش یابد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>