ایده رنده: Newfoundlander با تراش BBQ بدون موی تجارت غیر منتظره ای ایجاد می کند

جیسون جینز واقعاً کباب پز را دوست دارد.

او را می توان در پشت یکی از سه کوره بیرون خانه در خانه اش در دره هامبر در ساحل غربی نیوفاندلند چند بار در هفته یافت و همه سال را به طور جدی صدا می کند.

وی ، در توصیف غذای مورد علاقه خود – گوشت خوک کشیده با ماکارونی دودی و پنیر ، گفت: “من چیزهای کم و کند را دوست دارم.”

جانس می گوید شیارها به طور طبیعی با گذشت زمان شکل می گیرند تا با مشبک های کباب مردم مطابقت داشته باشند. (JuniperBBQScraper / Facebook)

بنابراین وقتی جینس اخباری را در مورد خطرات موی سیمی ناشی از فرو رفتن قلم موهای کباب در گلو مردم مشاهده کرد ، به فروشگاه سخت افزار برخورد کرد.

جانس گفت که شانس زیادی در یافتن گزینه جایگزین مطمئن ندارد و لرزش های سرو که او در این زمان برای خراش دادن کوره استفاده می کرد خیلی زود فرسوده بودند.

“من گفتم ،” گیز ، این کمی آزار دهنده است “، بنابراین من پدرم را صدا کردم و گفتم ،” آیا یک قطعه ارس دارید؟ “

جیسون جینز کار تولید اسکرابر را در بهار سال 2017 آغاز کرد و همسرش جکی و والدینش لین و برن همه در اجرای آن کمک می کنند. (JuniperBBQScraper.com)

آن زمان بود که او بر آنچه ممکن است به یک ایده میلیون دلاری تبدیل شود ضربه زد.

جانس می دانست که ارس سخت و بادوام است و مدت زیادی در اجاق چوب دوام می آورد ، بنابراین او یک قطعه را در یک تراش تراش داد.

او از اختراع خود بسیار تحت تأثیر قرار گرفت و تصویری را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد تا ببیند آیا شخص دیگری این مورد را می خواهد یا خیر ، و سپس برای چند هفته به تعطیلات رفت.

وقتی برگشت صدها پاسخ وجود داشت.

این کارآفرین سابق فناوری اکنون از گاراژ خانه خود خراش تولید می کند و در شش ماه اول 5000 فروش می کند.

به راستی خانه رشد کرده است

انتخاب گز ، که معمولاً در نیوفاندلند و لابرادور به آن ارس گفته می شود ، نکته کلیدی است.

وی گفت: “این بسیار زیباست. هر قطعه منحصر به فرد است. مانند یک قطعه هنری است.”

“و از آنجا که مقاومت در برابر حرارت بسیار بالایی دارد ، در کباب به سرعت نمی سوزد و بیشتر از سرو دوام خواهد داشت … همچنین چیزی به نام سرو نیوفاندلند وجود ندارد – در اینجا وجود ندارد. این یک محصول محلی است. اگر این سرو است که وارد شده است. “

Janes پیش از این با ماشین های محلی که کار تولید کاغذ تفاله و کاغذ را در Corner Brook انجام می دهند ، کار می کند و ارس را با بار تریلر تراکتور خریداری می کند.

مقداری از ارس تازه خارج شده از کوره قرار است تبدیل به خراشنده شود. (JuniperBBQScrapers / Facebook)

جانس گفت که هر تکه تکه از روی سوهان خود برخلاف موهای سیمی یا تکه های بامبو که روی کوره گیر کرده و در غذا گیر می کند ، به سادگی می سوزد.

“اگر ترکش از این چیز جدا شود ، فقط می سوزد. برای غذا دود و طعم می شود.”

همه ی اعضای خانواده

تجارت تازه کار – که با اولین نمونه اولیه در ماه مه 2017 آغاز شد – یک کار خانوادگی است.

جکی همسر Janes در حمل و نقل کمک می کند. پدرش ، برن ، وقتی مشغول کار است ، کار تولید را شروع می کند و مادرش ، لین ، بندهای 1000 واحد اول را از روی کت های چرمی قدیمی فروشگاه های دستی برش و دوخت.

جینز گفت: “ما به خوبی از این رشد کرده ایم.”

https://www.youtube.com/watch؟v=SAwn5eQk2-M

سوهان ها هم اکنون در 60 فروشگاه خرده فروشی در سراسر نیوفاندلند و لابرادور در دسترس هستند و یک توزیع ملی با یک زنجیره بزرگ در دست ساخت است.

Janes همچنین از وب سایت خود می فروشد و اسکرابرهایی را به سراسر کانادا و ایالات متحده و همچنین کارائیب و انگلیس حمل کرده است.

وی گفت: “ما می توانیم آن را احساس كنیم. اینجاست. من در طول سالها درگیر بسیاری از استارت آپها بوده ام و آنهایی كه شما را از بین می برند ، می توانند احساس كنند كه وقتی اتفاق می افتد چیزی را احساس كنید.

جانس می گوید که او هنوز از نمونه اولیه تراشکاری که در ماه مه 2017 تراشیده است استفاده می کند. (JuniperBBQScraper / Facebook)

“این یک سرگرمی بود و اکنون احساس یک کسب و کار شده است. احساس می کنم ما در آستانه این کار هستیم. این بخشی است که من آن را دوست دارم.”