بحث های پایانی قرار است در دادگاه قتل عام برایدن بوشبی آغاز شود

وکیل بریدن بوشبی هیچ دلیلی در دفاع از این جوان 21 ساله که اعتراف کرده اند پرتاب لگد تریلر از اتومبیل عبوری به سمت زن اول ملل در خلیج تندر ، انتهای ایتالیا در ژانویه 2017 را انجام داده است ، خوانده نشده است.

باربارا کنتنر ، مادری 34 ساله و عضو ملت Wabigoon Lake Ojibway شش ماه بعد درگذشت. ضربه از لنگه روده کوچک او را پاره کرد.

یک پزشک قانونی پزشکی ، دکتر توبی رز ، به دادگاه گفت که مرگ کنتنر نتیجه اصابت ضربه به معده با تریلر بود ، اما جورج جوزف ، وکیل بوشبی ، روز چهارشنبه در استعلام متقابل خود این نتیجه را گرفت.

جوزف قبل از ادامه این س ifال که آیا تأخیر در مراجعه به پزشکی برای جراحت می تواند دلیل این مسئله باشد ، گفت: “من فکر می کنم همه ما می توانیم قبول کنیم که خانم کنتنر فقیر در اثر اقدامی بی معنی که باعث شکاف روده باریک وی شده بود ، دچار انفجار تریلر شد.” از مشکلات بعدی سلامتی که منجر به مرگ او شد.

خواهران باربارا کنتنر از وی به عنوان شخصی که همیشه به دنبال بهترین ها در افراد است ، یاد می کنند. او مادر یک دختر 19 ساله ، سرنا است. (باربارا کنتنر / فیس بوک)

رز پاسخ داد که تأخیر “مهم نخواهد بود” زیرا این آسیب منجر به نتایج پزشکی ناخوشایند شد.

جوزف در پاسخ گفت: “این ممکن است از نظر پزشکی مهم نباشد ، اما ممکن است از نظر حقوقی مهم باشد.”

در روز اول محاکمه ، جوزف از خواهر کنتنر ، ملیسا ، که شب حمله همراه باربارا بود ، پرسید ، چرا او منتظر بود تا روز بعد او را به بیمارستان منتقل کند.

ملیسا به دادگاه گفت كه باربارا گفته بود كه او فقط می خواست آن شب به خانه برود.

رز گفت: “اگر کسی که آسیب دیده است ، دچار چهار قلو شود و اگر آن شخص سالها بعد در اثر کوادراپلژیا بمیرد ، این آسیب همچنان دلیل اصلی مرگ است.”

جوزف در بازجویی چند ساعته خود ، از طریق مجموعه ای از گزارش های پزشکی و روانپزشکی کنتنر ، آسیب شناس را راهنمایی کرد و اظهار داشت که بیماری های زمینه ای بهداشت و درمان کنتنر ، از جمله مرحله نهایی بیماری کبد در نهایت باعث مرگ وی شده است.

“ما می دانیم که افرادی که از بیماری کبدی در مرحله آخر رنج می برند و نیاز به جراحی دارند ، نتایج ضعیفی دارند ، اما مسئله اصلی این است که چه زمانی آنها بدتر می شوند؟” او از روز پرسید ، و پرسید که آسیب دیدگی در اثر حمله “تسریع” مرگ کنتنر است.

جوزف گفت: “اصابت گلوله به سر یک قطعیت پزشکی است که چگونه آن شخص فوت کرده است.” ، جوزف اظهار داشت که در مورد کنتنر مدت زمان زیادی بین جراحت و مرگ وی سپری شده است تا در مورد علت آن اطمینان حاصل شود.

رز قبل از توافق با جوزف گفت که ممکن است یک آسیب شناس دیگر در مورد علت مرگ کنتنر به نتیجه دیگری رسیده باشد ، گفت: “اگر او هرگز دچار این جراحت نمی شد ، ممکن بود در آن روز مرده باشد ، این درست است.”

رز نتیجه گیری خود را در معاینه مجدد از دستیار وکیل ولیعهد ، اندرو سدلر ، روشن کرد و گفت که از زمان جراحی برای ترمیم پارگی روده ، عفونت باکتریایی در شکم کنتنر “غرغرو” شده و همراه با ذات الریه عامل اصلی مرگ بود.

قرار است استدلالهای پایانی این پرونده از ساعت 10 صبح روز پنجشنبه آغاز شود و انتظار می رود کل روز در دادگاه برگزار شود.

حداقل مجازات اجباری برای اتهام قتل غیرقانونی که بوشبی روبرو است در نظر گرفته نشده است. حداکثر مجازات حبس ابد است.