تجمع مرغ دریایی مضطرب بعد از شام و یک تختخواب گرم در خانه نیوفاندلند

وقتی آنته اسپرینگمن و دنیس مینتی در بیرون از خانه خود در امتداد ساحل رودخانه در کانسپن بی North North ، چیزی را که در زیر درختچه گل حلقوی جمع شده مشاهده کردند ، فکر کردند که این یکی از مرغ های مضطرب آنها است.

اسپرینگمن برای تحقیق به بیرون رفت و نوع بسیار متفاوتی از پرندگان را کشف کرد – Cormorant بزرگ ، مرغ دریایی سیاه و سفید به اندازه یک غاز ، که معمولاً در نیوفاندلند و لابرادور به آن شاخ می گویند.

اسپرینگمن گفت: “این یک گردن بسیار بلند و تقریباً سه پایه بال و یک اسکناس بسیار بلند پنج اینچی با یک قلاب کاملا تیز در انتها دارد ، بنابراین من به دنیس فریاد زدم که برود و برای من چند دستکش جوشکار بیاورد.”

آنته اسپرینگمن و دنیس مینتی عشق به حیوانات دارند. آنها از دارایی خود از یک سگ ، گربه ، مرغ و گوسفند مراقبت می کنند و اغلب به حیوانات نیازمند کمک می کنند. (ارائه شده توسط دنیس مینتی)

گیاهان بادرنجبویه را معمولاً روی پشته های دریا یا صخره ها در خط ساحلی ، که حدود یک کیلومتر از خانه این زوج در South River فاصله دارد ، مشاهده می کنید.

“ما آن شب غذای خوبی به او دادیم و او را در یک حامل حیوان قرار دادیم.” – آنته اسپرینگمن

در حالی که آنها پرندگان را دیده اند که در حال فرار از رودخانه در خارج از خانه خود در حال خروج از دریا هستند یا در حال استراحت هستند ، اما هرگز در ملک با آن مواجه نشده اند.

“این در جایی بود که طبیعی نیست ، رفتار آن پرنده طبیعی نبود و من می دانستم که مشکل دارد.”

پرنده خش خش کرد و پنهان شد ، اما وقتی اسپرینگمن نزدیک شد تکان نخورد ، بنابراین او را بلند کرد و به داخل آورد.

در این عکس که توسط دنیس مینتی ، زیست شناس حیات وحش گرفته شده و اکنون در درجه اول به عنوان عکاس و نویسنده طبیعت کار می کند ، تصویر رودخانه در چشم یک تاج گل بزرگ منعکس شده است. (عکاسی دنیس مینتی)

Minty – یک زیست شناس حیات وحش که در 23 سال حضور در پارک طبیعت Salmonier در معالجه و توان بخشی حیوانات تجربه کرده است ، اظهار داشت: این پرنده کاملا لاغر بود ، اما از نظر جراحت ظاهری نداشت.

وی گفت: “ما مقداری غذا فهمیدیم و مقداری آرام و گرما برای شب بلیط بود.”

“ما به آن خوراک خوبی دادیم”

بنه ها پرندگان ماهی خوار هستند ، بنابراین این زوج یک فیله ماهی تیلاپیا را در مایکروویو ذوب کرده و آن را به قطعات لقمه برش دادند.

“من مجبور شدم فک را باز کنم و آن را فشار دهم ، اما وقتی یک بار در گلدان بود آنها آن را می بلعند ، بنابراین ما آن شب غذای خوبی به او دادیم و او را در یک حامل حیوان قرار دادیم و او را در یک مکان گرم جلوی ما قرار دادیم ایوان و او را با یک پتو پوشاند و او را برای شب ترک کرد ، “گفت مینتی.

Springman در حال رها کردن Cormorant در حاشیه رودخانه است. (عکاسی دنیس مینتی)

وعده های غذایی و استراحت کلاهبرداری را به همراه داشت ، زیرا پرنده دریایی بسیار سرزنده تر بود.

“ما واقعاً فکر نمی کردیم که او بخواهد این کار را در طول شب انجام دهد ، اما صبح که دنی نگاهی پیدا کرد ، پرنده فقط شروع به خرد کردن و منقار کردنش از طریق رنده کرد ، و سعی می کرد او را نزدیک تر کند ، بنابراین ما می دانستیم که او کاملاً بهتر شده است. “

سگ و گربه خانواده به خوبی از بازدید کننده تند فاصله داشتند و تا صبح اسپرینگمن گفت که کل خانه بوی ماهی می دهد.

مینتی گفت ، در یک پست فیس بوکی ، پرنده ممکن است فقط پیر باشد و روی آخرین پاهای خود باشد و اگر چنین باشد ، ما شکم پر به او دادیم و زمان خود را کمی افزایش دادیم. از طرف دیگر ممکن است به آن کمک کرده باشیم تا برآمدگی داشته باشد و ممکن است نتیجه خوبی داشته باشد. توانبخشی حیات وحش چنین است. ‘ (عکاسی دنیس مینتی)

از آنجا که به نظر می رسید این پرنده پس از شب در ایوان در حالت خوبی قرار دارد ، آنها آن را به خارج از خانه منتقل کرده و قبل از رها کردن آن در حاشیه رودخانه ، آنرا یک بار دیگر و آخرین تیلاپیا را به او دادند.

مینتی گفت: “و از بین رفت ، به نظر خوب رسید.”

این اولین باری نیست که زن و شوهر به موجودی نیازمند کمک می کنند.

آنها یک روباه سرخ بیمار را از کنار جاده در جامعه اسیر کردند و آن را برای توانبخشی به پارک طبیعت Salmonier آوردند و به ده ها بشکه طوفان کمک کردند که در شرایط بد آب و هوایی در ساحل منفجر شدند.

دنیس مینتی با دوویکی که در ژانویه 2013 پس از زخم شرقی به چمن او تبدیل شد. این صدمه ای نداشت اما نتوانست از زمین پرواز کند ، بنابراین او آن را یک شب گرم و خشک نگه داشت و روز بعد آزاد کرد. (آنته اسپرینگمن)

اسپرینگمن گفت: “اندازه آنها به اندازه یک روبین است ، بنابراین اداره آنها بسیار راحت تر از این پسر است.”

وی گفت: “گاهی اوقات افرادی داریم که با ما تماس می گیرند زیرا آنها می دانند ما تجربه داریم.”

مینتی افزود: “ما نجات سگ را نیز انجام می دهیم.”

این را در خانه امتحان نکنید

در حالی که مینتی مهارت لازم برای کمک به حیوانات وحشی را دارد که در پریشانی به سر می برند ، وی گفت این چیزی نیست که افراد بدون تجربه مناسب بتوانند خود به خود تلاش کنند.

وی گفت: “اینها می توانند برای مردم كاملاً خطرناك باشند ، بنابراین حتی اگر آنها بیمار باشند آنها با شلاق برخورد می كنند ، آنها سعی می كنند از خود دفاع كنند ، آنها نمی دانند كه مردم در تلاش برای ارائه كمك هستند.”

“قانون کلی ، مگر اینکه بدانید چه می کنید ، آنها را تنها بگذارید.”

آنته اسپرینگمن با انتشار یک لیچز طوفان پترل. مینتی می گوید پرندگان دریایی پس از منفجر شدن در داخل کشور از حالت گمشده خارج می شوند و از آنجا که عادت به پرتاب از آب یا صورت صخره ای دارند ، در خشکی به ویژه در جنگل مشکل دارند. (دنیس مینتی)

مینتی گفت: یکی از نجات های معمول که مردم می توانند انجام دهند این است که برای پرندگان کوچک که به داخل شیشه پنجره پرواز می کنند. اگر صدمه جدی نبینند ، او گفت که فقط برای بهبودی فقط به چند ساعت در یک فضای گرم و تاریک احتیاج دارند.

“بنابراین این یک مداخله خوب است ، هرکسی می تواند این کار را انجام دهد.”

اگر با یک حیوان وحشی در مضیقه مواجه شدید ، با بخش حیات وحش اداره شیلات و منابع زمینی استان تماس بگیرید.