نوامبر 26, 2020

رجا نیوز

سایت خبری رجا نیوز

عزم ، اشتیاق و متانت: مایکل لینکلیتر ، برنده آینده 40 ، رمز موفقیت خود را به اشتراک می گذارد

1 min read

وقتی مایکل لینکلیتر در 12 سالگی بسکتبال را کشف کرد ، دیگر نتوانست بازی را متوقف کند. چیزی در این بازی وجود داشت که اشتیاق و قاطعیت او را شعله ور می کرد. حتی اگر او یک بچه قد بلند نبود ، اما تصمیم گرفت که بهترین شود.

وی گفت: “من همیشه خودم را به حدی می رساندم كه خسته یا خسته شوم و هنگامی كه به آن نقطه رسیدم ، نگاه كردم كه چگونه می توانم خودم را بیشتر تحت فشار قرار دهم … من فكر می كنم این فشارهای افزایشی كمی است كه پیشرفت های بزرگی در طول زندگی حرفه ای من ایجاد كرده است.”

لینکلیتر در فصل 2019 لیگ برتر بسکتبال کانادا برای تیم های ساسکاتون راتلرز بازی می کرد. (@ rattlers.cebl / Instagram)

کری پدر 4 فرزند 38 ساله اهل Thunderchild First Nation است و از 10 سالگی ساسکاتون را به خانه صدا می زند. امروز ، زندگی حرفه ای او شامل یک لیست طولانی از افتخارات است که فراتر از دادگاه است.

از زمان برنده شدن در مسابقات CBC Future 40 در سال 2014 ، او یک برنامه شلوغ را حفظ کرده و وقت خود را برای صحبت با نوجوانان بومی و اداره کلینیک ها و اردوگاه های بسکتبال و همچنین هدایت تیم ساسکاچوان به عنوان سرمربی در بازی های بومی آمریکای شمالی اختصاص داده است.

او چندین سال تیمی را به فینال تور جهانی 3-3 Fiba هدایت کرد و در سال 2014 به مقام دوم رسید. چند سال بعد ، در سال 2017 ، وی به عنوان بهترین بازیکن در این مسابقات انتخاب شد. از دیگر افتخارات این جشنواره می توان به جایزه Indspire و جایزه Sport Canadian برای جایزه اشاره کرد.

او که اکنون از بسکتبال بازنشسته شده ، با علاقه و علاقه به کسانی که به او شک داشتند ، به موفقیت های خود نگاه می کند. او همیشه به تأیید افرادی که فکر می کردند نمی تواند این کار را انجام دهد ، اشاره کرده است.

“لحظه ای صرف کردم تا واقعاً ، واقعاً ، واقعاً و واقعاً از افرادی که به من شک داشتند تشکر کنم. از آنجا که عدم اعتقادشان به موفقیت من چیزی است که باعث سوق من شد … این چیزی است که فکر می کنم ما نمی توانیم به عنوان یک انسان تصدیق کنیم. موارد منفی که در واقع به ما کمک کردند ، ” او گفت.

“کسی که زیر 6 فوت قد دارد و در بسکتبال موفق است ، نشانگر میزان تمایل من به موفقیت است.”

ایجاد آینده ای بهتر برای نسل های جدید

Linklater و Rattlers ساسکاتون اولین تیمی بودند که در سال 2019 قهرمان لیگ بسکتبال Elite Basketball شدند. این پیروزی در آخرین بازی بسکتبال حرفه ای Linklater قبل از بازنشستگی حاصل شد. (@ michael_linklater / Instagram)

Linklater علاوه بر اشتیاق و عزم راسخ ، متانت را برای موفقیت خود می داند. وی گفت كه دوستانی را دیده است كه در سنین جوانی راه خود را در مصرف مواد مخدر و الكل از دست داده اند. او همچنین ویرانی را در خانواده خودش دید. وی گفت هم پدربزرگ و مادربزرگ بیولوژیکی وی به دلیل اعتیاد به الکل درگذشت و هم اینکه مادر بیولوژیک وی هنوز با آن دست و پنجه نرم می کند.

وی با اشاره به اینکه تصمیم خود در مورد ترک کامل مواد مخدر و الکل تصمیمی است که وی به عمد در جوانی گرفته است ، گفت: “من یک خانواده هوشیار نسل اول در خانواده ام.”

لینکلیتر قبلاً در فیلم ها به عنوان بدلکار کار می کرد. وی این تصویر را در روز ملی بومیان ، 21 ژوئن 2019 در اینستاگرام منتشر کرد. وی از این تجربه برای صحبت با پیروان خود در مورد کلیشه های بومیان با استفاده از این تجربه استفاده کرد. (@ michael_linklater / Instagram)

Linklater گفت: کلیشه های آسیب رساننده در مورد “مست” بومیان باعث می شود که او در یک پسر مکث کند.

وی گفت: “این چیزی بود كه من از كودكی در كلاس 6 نمی توانستم از آن دفاع كنم.” “بنابراین من می خواستم اطمینان حاصل کنم که نسل بعدی ، به ویژه جوانان بومی ، می توانند شخصی را كه می توانند به آنها مراجعه كنند داشته باشند ، تا بگویند این درست نیست.”

Linklater آن شخص شد.

وی گفت: “ما به عنوان مردم بومی از روزی كه الكل به این قاره آمد با آن دست و پنجه نرم کردیم.”

Linklater گفت: بدرفتاری و آزار و اذیتی كه نیاكانش به ویژه در مدارس مسكونی متحمل شده اند ، این مسئله را بدلیل گسترش اعتیاد به الكل و انتقال آن به نسل ها ، تشدید كرد.

او به او گفت كه امثال او تصمیم گرفته اند زنجیره را بشكنند. وی گفت که بسیاری از افراد ملل اول را می شناسد که برای ایجاد زندگی بهتر برای خود و خانواده هایشان تصمیم گرفته اند هوشیار بمانند.

Linklater عزم خود را برای ایجاد زندگی بهتر برای نسلهای آینده هدایت می کند.

Linklater در کنار هم تیمی های تیم ساسکاتون خود که نماینده کانادا در تور جهانی Fiba 3×3 در فیلیپین در سال 2018 بودند ، تصویر کرده است. (@ michael_linklater / Instagram)

لینکلدد اظهار داشت که اولین باری که از او خواسته شد در 16 سالگی با گروهی از هم سن و سالانش صحبت کند ، از آن زمان به بعد ، وی قصد داشته نوری را که به او تابانده شده بود به موضوعات مهم هدایت کند.

وی Boys with Braids را برای ایجاد سیستم پشتیبانی از پسران بومی و خانواده های آنها که به دلیل موهای بلند در مدرسه و در جوامع خود با زورگویی مواجه بودند ، ایجاد کرد. او همچنین با مدارس دولتی ساسکاتون در زمینه ابتکارات سواد آموزی و کانادا بسکتبال در زمینه روش های جدید برای جذب بازیکنان بومی جوان کار می کند.

فرزندان خودش – دو دختر و دو پسر – او را نیز روی انگشتان پا نگه می دارند. همانطور که او به آینده نگاه می کند ، اطمینان دارد که فشار خود را برای تغییر ادامه خواهد داد.

“هر کس ، چگونه در هر کاری مهارت دارد ، فقط بسیاری از اوقات فراغت خود را فدا می کند تا خود را وقف کار خود کند. برای من ، هرگز هیچ پاسخی را قبول نکردم. و من همیشه از عقب ماندگی ها یا شکست هایم به عنوان انگیزه برای ادامه کار استفاده کردم برای جلو بردن ، “گفت.

به مایکل لینکلیتر در اینستاگرام ،michael_linklater برسید.


آیا ورزشکاری را می شناسید که مرزهای ورزش خود را زیر پا بگذارد؟ آنها را نامزد کنید تا امروز CBC Future 40 2020 شوید. نامزدها یکشنبه 22 نوامبر ساعت 24 نیمه شب بسته می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.