مرگ های دیگر مربوط به آژانس بومی (بومی) که گروه محلی را در آنجا اداره می کند در آنجا نوجوان بومی درگذشت

سی بی سی نیوز آموخته است که آژانس BC مسئول خانه گروهی که نوجوان کری در آن درگذشت Traevon Chalifoux-Desjarlais باعث کشته شدن حداقل چهار جوان بومی دیگر تحت مراقبت از وی یا پیر شدن از آن شده است.

در گذشته Xyolhemeylh یا انجمن خدمات بومی و خانوادگی دره فریزر با انتقاداتی به دلیل ناکافی بودن کارکنان و منابع برای حمایت از جوانان آسیب پذیر روبرو شده بود ، از جمله در ممیزی وزارت توسعه کودکان و خانواده (MCFD) که اوایل سال جاری منتشر شد.

Xyolhemeylh آژانس تفویض شده توسط وزارتخانه به عنوان بخشی از ابتکار عمل برای کنترل بیشتر جوامع بومی بر رفاه کودکان است.

تراون ، 17 ساله ، در تاریخ 18 سپتامبر در یک خانه گروهی در Abbotsford ، BC ، گروه Ware Resource ، که توسط Rees Family Services اداره می شود ، درگذشت ، شرکتی که با Xyolhemeylh قرارداد بسته بود.

جسد وی چهار روز پس از مرگ در کمد خانه این گروه پیدا شد.

دیگرانی که از سن 2 تا 19 سالگی درگذشتند

به گفته داگ کلی ، یکی از بنیانگذاران Xyolhemeylh و رئیس شورای قبیله Stó: lo ، الکس Gervais ، یک نوجوان بومی که در سال 2015 زندگی خود را از دست داد ، هنگام مراقبت از Xyolhemeylh نیز مراقبت کرد.

جروئیس بر خلاف سیاست دولت استانی به اتاق هتلی منتقل شد که در آن خودش زندگی می کرد. قبل از انتقال وی به هتل ، خانه گروهی وی که توسط A Community Vision اداره می شد و توسط Xyolhemeylh قرارداد منعقد کرد ، به دلیل شرایط ناامن تعطیل شد.

بر اساس اسناد به دست آمده توسط سی بی سی نیوز ، یک نوجوان بومی دیگر مبتلا به سندرم الکل جنین ، که CBC News نامی از او نمی برد ، در سال 2019 ، فقط هفت ماه پس از پیری به دلیل عدم مراقبت از زایولمیل در سن 19 سالگی ، ناگهان درگذشت. مدافعانی مانند نماینده کودکان و نوجوانان برای سال های طولانی گفته اند که آژانس های بهزیستی کودکان باید در ایجاد یک طرح جامع برای کمک به انتقال جوانان از مراقبت ، فعال تر عمل کنند.

الکس Gervais ، نوجوان متتیس ، پس از پریدن از پنجره باز هتل در Abbotsford ، BC ، در حالی که مراقبت از Xyolhemeylh بود ، درگذشت. (دیلن پلی / فیس بوک)

سانتانا اسکات-هانتینگهاوک نیز در 19 سالگی درگذشت ، تنها هفت ماه پس از پیری به دلیل مراقبت از زایولمیل. او در اواخر سال 2016 به تنهایی در یک چادر در ساری ، قبل از میلاد درگذشت.

خواهرش ساوانا اسکات-هانتینگهاوک به سی بی سی نیوز تأیید کرد که او قبل از از دست دادن تمام حمایت های خود پس از 19 سالگی در همان آژانس بوده است ، در موردی که نگرانی های مربوط به پیر شدن جوانان از مراقبت را برجسته می کند.

در آن زمان ، برنارد ریچارد ، نماینده پیش از میلاد در امور کودکان و جوانان گفت که پرونده سانتانا “نگرانی های زیادی برای ما ایجاد می کند.”

“او بخشی از جوانان بریتیش کلمبیایی است که در 19 سالگی رها شده اند.”

شاسیدی ویتفورد دو ساله در حالی که در مراقبت از زیلوهمیله بود در سال 2002 درگذشت.

یک بررسی توسط دولت قبل از میلاد در سال 2003 نشان داد که آژانس تمام الزامات استانداردهای محافظت از کودک در مورد کودک را برآورده نمی کند.

“کاملاً شکاف روده”

یک کارمند اجتماعی سابق با Xyolhemeylh ، که CBC News نامش را نمی برد ، گفت که این مرگ “کاملاً روده آزار دهنده است” ، زیرا او می ترسد که صحبت کردن در مورد آن می تواند شغل فعلی او را به خطر بیندازد.

وی گفت: “من نمی فهمم که برای چند نفر دیگر باید این اتفاق بیفتد تا کسی بیدار شود.”

Xyolhemeylh برای اظهار نظر در دسترس نبود.

این وزارت گفت که نمی تواند اظهارنظر کند ، زیرا دولت به دلیل انتخابات اخیر استانی در حالت موقت است و به دلیل اینکه روند تحقیق در جریان است.

در بیانیه ای آمده است: “اطمینان از اتمام کار قبل از نتیجه گیری یا فرضیات مهم است.”

پرونده های عظیم

Xyolhemeylh مسئولیت برنامه های کودک و رفاه را برای جوانان بومی دره Fraser در سال 1993 بر عهده گرفت.

این آژانس به 18 ملل اول و تعدادی از مراکز شهری قبل از میلاد از جمله Chilliwack ، Abbotsford ، Langley ، Agassiz و Mission خدمات ارائه می دهد. طبق اتحادیه کارمندان خدمات دولتی و خدمات پیش از میلاد ، از حدود 4000 کودک بومی تحت مراقبت در سال قبل از میلاد ، Xyolhemeylh به بیش از 400 نفر خدمات ارائه می دهد.

اما تعدادی از گزارش ها در طول این سال ها نشان داده اند که آژانس های تفویضی مانند Xyolhemeylh در تلاش هستند.

مددکار اجتماعی سابق Xyolhemeylh ، که چندین سال را نیز در MCFD گذراند ، گفت که آغاز کار با آژانس مثبت است. تمرکز زیادی بر حفظ خانواده بود تا محافظت از کودک یا از بین بردن بچه ها. وی گفت از تمرکز شدید بر فرهنگ نیز قدردانی می کند.

اما حدود دو سال بعد ، او متوجه تغییر شد. مشاغل در حال کاهش بودند ، تعداد زیادی نفر از کارمندان با 25 کارمند در هر مددکار اجتماعی ، جابجایی پرسنل زیاد ، عدم آموزش و عدم وجود رهبری واجد شرایط وجود داشتند.

وی گفت: “من هیچ راهنمایی نداشتم.”

“شما شروع به کار می کنید و این پرونده های مسخره از تعداد زیاد و پرونده هایی را که به معنای واقعی کلمه مورد بی توجهی قرار گرفته اند ، به دست می آورید.”

BCGSEU ، که یک توافق نامه مشترک با Xyolhemeylh را در سال 2019 تصویب کرد ، توافق کرد که کارگران آژانس های تفویض شده دارای بارهای سنگین تر ، نرخ دستمزد پایین تر و مزایای کمتر از کارگران MCFD هستند.

تراون یک جوان 17 ساله کری بود که هنگام اقامت در یک خانه گروه خدمات خانواده خانوادگی ریس ، که توسط Xyolhemeylh قرارداد بسته بود ، درگذشت. اکنون بررسی در مورد مرگ وی در حال انجام است. (ارائه شده توسط سارا راوچ)

گزارش سال 2017 منتشر شده توسط نماینده کودکان و جوانان قبل از میلاد نشان داد که بودجه دولت BC برای آژانس های تفویض شده نابرابر و ناسازگار است و نشان داد که کارکنان محافظت از کودکان به طور متوسط ​​30 مورد را همزمان حمل می کنند – 50 درصد بیشتر از حد توصیه شده.

در سال های قبل از میلاد ، هیچ مشمولی برای کارمندان اجتماعی وجود ندارد.

حسابرسی میزان مطابقت پایین را نشان می دهد

حسابرسی MCFD که در ژانویه منتشر شد ، نشان داد که Xyolhemeylh دارای کارکنان بالایی است و جای خالی آنها برای مدت طولانی پر نشده است.

این آژانس در سال 2006 در نتیجه مشکلات کارکنان توسط این استان تصرف شد اما از سال 2010 تحت توافق نامه تفویض جدید فعالیت می کند.

حسابرسی نشان داد که Xyolhemeylh فقط سه درصد میزان انطباق را دارد – مواردی که مطابق با سیاست ، روند یا رویه هستند – وقتی صحبت از رابطه و ارتباط یک مددکار اجتماعی با کودک تحت مراقبت شد.

این اداره به منطقه جغرافیایی وسیعی که آژانس تحت پوشش قرار می دهد به عنوان یک چالش برای کارگران برای برقراری تماس منظم برنامه ریزی شده رو در رو با خانواده ها و کودکان تحت مراقبت اشاره کرد.

گل و شمع در محل یادبود Traevon که در خانه گروه Abbotsford درگذشت. (آنجلا استریت / CBC)

حسابرسی نشان داد که وقتی نوبت به تهیه یک برنامه مراقبت جامع می رسد ، Xyolhemeylh فقط 11 درصد از انطباق برخوردار است.

از مواردی که وزارت بررسی کرد ، 49 درصد حاوی برنامه های مراقبت های اولیه و سالانه نبودند.

حسابرسی همچنین نیاز به آموزش مدیریت سوابق برای کارمندان اداری و ثبات در تشکیل پرونده بین دفاتر را نشان داد.

مددکار اجتماعی سابق Xyolhemeylh گفت: به دلیل تعداد بالای کار ، کاغذ بازی اغلب آخرین چیزی است که در ذهن مددکاران اجتماعی است.

تحقیقات در حال انجام است

وكیل سامانتا چالیفوكس ، مادر تراون ، هم اكنون برای تحقیق عمومی درباره مرگ پسرش تلاش می كند.

Xyolhemeylh پیش از این گفته بود كه پرونده بررسی داخلی را در مورد مرگ آغاز كرده است ، در حالی كه نماینده كودك و جوانان قبل از میلاد گفته است كه پرونده را بررسی می كند و برای تحقیقات آماده می شود.

سی بی سی نیوز سعی کرد با پیمانکار Rees Family Services تماس بگیرد ، اما شماره تلفن های آن که در دره فریزر ذکر شده اند دیگر سرویس ندارند. کمیسیون تأیید تأسیسات توانبخشی تأیید کرد که ریس تا مه 2022 معتبر است.