مقامات بهداشتی نوناووت مورد COVID-19 را در مرکز انزوا وینیپگ تأیید می کنند

مدیر ارشد بهداشت عمومی نوناووت ، یک روز پس از تأیید مورد مثبت دوم در Sanikiluaq ، مورد COVID-19 را در یکی از مراکز انزوای منطقه در وینیپگ تأیید کرد.

پرونده وینیپگ روز یکشنبه تأیید شد. دکتر مایکل پترسون روز دوشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که فرض بر این است که فرد قبل از ورود به انزوا به ویروس مبتلا شده است. فرد خوب عمل می کند و در اتاق هتل خود منزوی است.

پترسون گفت که تعدادی از اقدامات برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض COVID-19 در مراکز انزوا انجام شده است.

کارکنان در حال مشاهده علائم COVID-19 در ابتدای هر شیفت هستند ، انتظار می رود هنگام کار ماسک بزنند و همیشه فاصله خود را از یکدیگر و جدا از یکدیگر حفظ کنند.

در حال حاضر ، دولت نوناووت کسی را شناسایی نکرده است که به دلیل پرونده مثبت در وینیپگ نیاز به ادامه اقامت در مرکز داشته باشد. اداره بهداشت عمومی شهر در حال حاضر مسئول ردیابی تماس در هتل است.

مورد دوم COVID-19 در Sanikiluaq

پترسون همچنین یک مورد به روز شده در مورد seoncd COVID-19 در Sanikiluaq ارائه داد.

این پرونده روز یکشنبه اعلام شد. فرد در همان خانه اولین مورد مثبت جامعه است که جمعه شناسایی شده است.

مورد دوم COVID-19 در جامعه Sanikiluaq آخر هفته تأیید شد. (گوگل کانادا)

یک تیم واکنش سریع متشکل از یک پرستار و تکنسین روز شنبه به جامعه اعزام شدند. پترسون گفت پرستار دیگری روز دوشنبه در جامعه اعزام می شود.

وی گفت که تیم برای سرعت بخشیدن به روند ردیابی تماس اعزام شده است ، بنابراین می توان محدودیت های Sanikiluaq را به همان سرعتی که معقول است برطرف کرد.

مدارس همراه با مشاغل غیر ضروری تعطیل است ، اجتماعات عمومی بیش از 5 مورد محدود است ، فروشگاه های مواد غذایی در ساعات کمتری فعالیت می کنند و مشتریان باید هنگام خرید از ماسک استفاده کنند.

در حالی که هیچ مدرکی در این زمان از انتقال جامعه وجود ندارد ، حداقل 11 نفر دیگر در این دهکده به عنوان تماس گرفته شده اند و از آنها خواسته شده است که در خانه های خود منزوی شوند.

تمام مخاطبین پر خطر شناسایی شده در حال حاضر در Sanikiluaq هستند. پترسون گفت ، بعضی از افراد جامعه را در روزی که اولین شخص علائم را پیدا کرد ترک کردند.

وی افزود: از آن افراد هیچ ارتباطی با خطر کم یا با فرد نداشته و فقط از آنها خواسته شده که خود را کنترل کنند.

آزمایش در نوناووت انجام شده است

پاترسون گفت ، آزمایشاتی که به عنوان بخشی از ردیابی تماس انجام شده است ، در حال حاضر در نوناووت در حال تکمیل است ، بر خلاف وینیپگ ، بنابراین دولت قلمرو می تواند زمان چرخش را کنترل کند.

وی گفت ، برخی از افراد در مراکز انزوای جنوبی که منتظر بازگشت به Sanikiluaq هستند ، می توانند از اوایل روز سه شنبه بازگشت کنند.

در حال حاضر زمان انتظار برای ورود به مراکز انزوا در وینیپگ به دلیل این تاخیرهای سفر وجود ندارد. مرکز انزوای سفر پزشکی پر است ، اما هتل دومی که توسط دولت قرارداد بسته هنوز فضا دارد و رزروهای جدید را می پذیرد.

همکاری مطبوعاتی را از دست دادید؟ اینجا تماشا کنید:

کارکنان با سو abuse استفاده مواجه می شوند

در نوناووت ، پترسون گفت كه كارمندان مراقبت های بهداشتی از زمان اولین مورد COVID-19 در این منطقه با سو abuse استفاده كلامی روبرو شده اند.

پترسون گفت که او می فهمد نگرانی در مورد افرادی که قبل از آمدن به سرزمین منزوی نیستند وجود دارد. اما وی گفت که برای اطمینان از ایمنی نوناوومیت رهنمودهای سختگیرانه ای وجود دارد و دولت خطرات را سنجیده و معتقد است که اگر به سرعت کارمندان ضروری را وارد کار نکند ، آسیب بیشتری خواهد داشت.