نقاشی دیواری در کاناواکه ، ایالت كوی ، از كارگران بهداشتی جامعه تقدیر می كند

با ادامه بیماری همه گیر ویروس کرونا ، مدیریت یک بیمارستان در جامعه Kanien’kehá: ka (Mohawk) در Kahnawake ، کویت ، از کارکنان با نقاشی دیواری اختصاص داده شده به افتخار آنها تشکر می کنند.

“این نشانه قدردانی است [for] کار گروهی ، همکاری و افرادی که بیماران خود را دائماً در قلب خود در هر کاری انجام می دهند و به طور خستگی ناپذیری کار می کنند ، “گفت: لیزا وستاوی ، مدیر اجرایی در مرکز بیمارستان یادبود کاتری.

“این روش ما بود که می توانیم از شما تشکر کنیم زیرا فقط تشکر گفتن فقط احساس نمی کرد که کافی است.”

این نقاشی دیواری که در 5 نوامبر رونمایی شد ، در آن سوی خیابان بیمارستان واقع شده است. این اثر توسط مگان Kanerahtenháwi Whyte هنرمند / هنر درمانگر نقاشی شده است.

“این یک پروژه واقعاً بزرگ بود ، و من فکر می کنم مسئولیت زیادی را از نظر ارائه احساساتی که بیمارستان منتقل می کرد ، به همراه داشت و همچنین مسئولیت کنار هم قرار دادن آن. من از اینکه به عنوان شخصی دعوت شده ام ، افتخار می کردم که “، او گفت.

این نقاشی دیواری ، که توسط مگان Kanerahtenháwi Whyte ، هنرمند و درمانگر هنر طراحی شده است ، از کارکنان مراقبت های بهداشتی در Kahnawake ، Que ، تقدیر می کند. (Ka’nhehsí: io Deer / CBC)

ووت می خواست یک محیط جامعه مورد استقبال در تصاویر این نقاشی دیده شود.

وی گفت: “با وجود سختی ها و تجارب چالش برانگیزی که در این مدت داشته ایم ، ما این کار را با هم انجام می دهیم.”

این نقاشی دیواری دارای دو کارمند بهداشتی است که ماسک ، کاسه لکه ، چرخه ماه و چندین جنبه Kanien’kehá دارند: فرهنگ کا.

“بسیاری از احساسات مختلف وجود دارد که در طول این مدت به دلایل زیادی بروز می کند ، بنابراین داشتن این دارو که در نقاشی دیواری گنجانده شده است برای انتقال این که ما آموزه های فرهنگی خود را داریم و دسترسی به زمین و فرهنگ برای کمک به ما از این طریق بسیار مهم است ، بسیار مهم بود ، و این عنصری است که در کار ما به عنوان افراد بومی که با مردم بومی کار می کنند وجود دارد. “

در امتداد افق ، نقاشی دیواری مجموعه ای از مردم را نشان می دهد که کنار هم ایستاده اند. وی گفت این نقش نشان دهنده نقش ها و مسئولیت های مختلف در اداره یک بیمارستان است.

این نقاشی دیواری در آن سوی خیابان مرکز بیمارستان Kateri Memorial ، در Kahnawake ، کوئه واقع شده است. (Ka’nhehsí: io Deer / CBC)

وایت گفت: “فقط پزشکان و پرستاران نیستند که شخصیتهای مهمی هستند بلکه همه افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند ، هستند و ما به یکدیگر اعتماد می کنیم تا مطمئن شویم ساختار به طور کلی خدمات ایمن را به جامعه ارائه می دهد.”

وستاوای گفت که این بیماری همه گیر باعث آسیب به پرسنل شده است. اما در حالی که بیمارستان شیوع COVID-19 را در اوایل بیماری همه گیر در بین کارکنان تجربه کرد ، در میان ساکنان مراقبت های طولانی مدت آن موارد صفر بوده است.

آنها سریع اقداماتی سختگیرانه برای ویزیت و کارکنان از جمله منع کار کارکنان مراقبت های بهداشتی در چندین مرکز مراقبت های طولانی مدت یا بیمارستان ها قبل از اینکه توسط دولت کبک اجباری شود ، و همچنین تصویب پروتکل های دیگر برای کاهش گسترش احتمالی مانند تغییر لباس قبل و بعد از شیفت.

وستاوای درباره پرسنل خود گفت: “آنها مثل همه خسته اند اما مجبورند به طور مستمر پول بدهند.”

“کارمندان کارهایی را انجام می دهند که بالاتر از آنچه در آن ثبت نام کرده اند ، است و هرگز این کلمات” نه “یا” نه “را بر زبان نمی آورند که قابل انجام نیست.”

وی گفت ، به عنوان مثال ، یک متخصص بهداشت دندان در سایت آزمایش COVID-19 جامعه کمک می کند و یک فیزیوتراپیست به عنوان یک دستیار پرستار در بخش بستری کار می کند.

بیمارستان عمومی یهودی از جمله م institutionsسساتی است که توسط CIUSSS du Center-Ouest de l’île de Montréal اداره می شود. (Paul Chiasson / مطبوعات کانادایی)

ایده ساخت این نقاشی دیواری با الهام از هنرمند نقاشی دیواری شش طبقه پاتریک فورچیلد (Patrick Forchild) بود که اوایل سال جاری در بیمارستان عمومی یهود در مونترال برای احترام گذاشتن از کارکنان مراقبت های بهداشتی نقاشی شد.

Westaway گفت: “این واقعا یک روش ملموس ، ملموس و ماندگار برای نشان دادن قدردانی ، قدردانی ، کار تیمی و همه کارهایی است که بیمارستان انجام داده است.”