نوامبر 23, 2020

رجا نیوز

سایت خبری رجا نیوز

نویسنده پیش از میلاد اقدامات ساده مهربانی روزمره را در کتاب جدید کودکان جشن می گیرد

1 min read

زمان بندی برای کتاب تازه منتشر شده توسط مونیک گری اسمیت ، نویسنده کتاب کودک جزیره ونکوور ، هرگز ممکن نبوده باشد.

اسمیت وقتی که ما مهربان هستیم ، به تازگی توسط ناشران کتاب اورکا منتشر شده است ، اقدامات ساده مهربانی روزمره را جشن می گیرد و کودکان را تشویق می کند که احساس خود را هنگام شروع و دریافت اعمال مهربانی در زندگی خود کشف کنند.

این نویسنده مستقر در ویکتوریا گفت که این کتاب مدتها پیش از آنکه کسی در مورد COVID-19 چیزی بشنود در دست چاپ است ، اما با توجه به همه گیری کنونی ، همه می توانند از استرس کمی استفاده کنند و مهربانی می تواند در این امر کمک کند.

وی گفت ، این به این دلیل است که رفتارهای مهربانانه ، خواه شما شخصی باشید که اقدام به این عمل می کنید یا از آن بهره مند می شوید ، می تواند دوپامین و احساس خوشبختی شما را افزایش دهد.

When We Are Kind به زبان انگلیسی و فرانسوی (Nous sommes gentils) و همچنین یک نسخه دو زبان انگلیسی-دینه (When We Are Kind / Nihá’ádaahwiinít’íįgo) در دسترس است. (ناشران کتاب اورکا)

اسمیت روز چهارشنبه در مصاحبه ای درمورد CBC گفت: “مهربانی یک گذرگاه به سمت فراگیری است و من فکر می کنم ما در حال اشتیاق به جامعه ای هستیم که احساس تعلق بیشتری در آن وجود داشته باشد … مهربانی یکی از راه های پرورش آن است.” در جزیره.

این کتاب برای کمک به “شهروندان کوچک” است که می توانند فواید مهربانی با یکدیگر را درک کنند و اسمیت گفت که او امیدوار است با شنیدن این پیام ها ، آنها همچنان مراقب مهربانی با یکدیگر باشند در سن 15 ، 20 یا 50 سالگی پیر

تماشا کنید | مونیک گری اسمیت از آخرین کتاب خود می خواند ، وقتی که ما مهربان هستیم

https://www.youtube.com/watch؟v=iBbFzlYdt6I

اسمیت که از نژاد کری ، لاکوتا و اسکاتلندی است ، پیش از این دو کتاب تصویری دیگر با Orca منتشر کرده است: تو منو بالا نگه داری و برنده جایزه ادبیات کودکان کریستی هریس قلبم از شادی پر می شود، که برای Giveaway کتاب درجه 1 TD 2019 انتخاب شده و به هر دانش آموز درجه 1 در سراسر کانادا داده شده است.

وقتی که ما مهربان هستیم به زبان انگلیسی و فرانسوی موجود است (ژنتیک های Nous sommes) ، و همچنین یک نسخه دو زبان انگلیسی-دینه (وقتی که ما مهربان هستیم / Nihá’ádaahwiinít’íįgo)

این اولین کتاب کودک است که توسط نیکول نیداردت ، تصویرگر دینه (ناواهو) تهیه شده است.

این کتاب در تاریخ 13 اکتبر منتشر شد و در فهرست پرفروش ترین کتاب های هفته 31 اکتبر به رتبه دو در انجمن ناشران کتاب پیش از میلاد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.