نویسنده پیش از میلاد اقدامات ساده مهربانی روزمره را در کتاب جدید کودکان جشن می گیرد

زمان بندی برای کتاب تازه منتشر شده توسط مونیک گری اسمیت ، نویسنده کتاب کودک جزیره ونکوور ، هرگز ممکن نبوده باشد.

اسمیت وقتی که ما مهربان هستیم ، به تازگی توسط ناشران کتاب اورکا منتشر شده است ، اقدامات ساده مهربانی روزمره را جشن می گیرد و کودکان را تشویق می کند که احساس خود را هنگام شروع و دریافت اعمال مهربانی در زندگی خود کشف کنند.

این نویسنده مستقر در ویکتوریا گفت که این کتاب مدتها پیش از آنکه کسی در مورد COVID-19 چیزی بشنود در دست چاپ است ، اما با توجه به همه گیری کنونی ، همه می توانند از استرس کمی استفاده کنند و مهربانی می تواند در این امر کمک کند.

وی گفت ، این به این دلیل است که رفتارهای مهربانانه ، خواه شما شخصی باشید که اقدام به این عمل می کنید یا از آن بهره مند می شوید ، می تواند دوپامین و احساس خوشبختی شما را افزایش دهد.

When We Are Kind به زبان انگلیسی و فرانسوی (Nous sommes gentils) و همچنین یک نسخه دو زبان انگلیسی-دینه (When We Are Kind / Nihá’ádaahwiinít’íįgo) در دسترس است. (ناشران کتاب اورکا)

اسمیت روز چهارشنبه در مصاحبه ای درمورد CBC گفت: “مهربانی یک گذرگاه به سمت فراگیری است و من فکر می کنم ما در حال اشتیاق به جامعه ای هستیم که احساس تعلق بیشتری در آن وجود داشته باشد … مهربانی یکی از راه های پرورش آن است.” در جزیره.

این کتاب برای کمک به “شهروندان کوچک” است که می توانند فواید مهربانی با یکدیگر را درک کنند و اسمیت گفت که او امیدوار است با شنیدن این پیام ها ، آنها همچنان مراقب مهربانی با یکدیگر باشند در سن 15 ، 20 یا 50 سالگی پیر

تماشا کنید | مونیک گری اسمیت از آخرین کتاب خود می خواند ، وقتی که ما مهربان هستیم

https://www.youtube.com/watch؟v=iBbFzlYdt6I

اسمیت که از نژاد کری ، لاکوتا و اسکاتلندی است ، پیش از این دو کتاب تصویری دیگر با Orca منتشر کرده است: تو منو بالا نگه داری و برنده جایزه ادبیات کودکان کریستی هریس قلبم از شادی پر می شود، که برای Giveaway کتاب درجه 1 TD 2019 انتخاب شده و به هر دانش آموز درجه 1 در سراسر کانادا داده شده است.

وقتی که ما مهربان هستیم به زبان انگلیسی و فرانسوی موجود است (ژنتیک های Nous sommes) ، و همچنین یک نسخه دو زبان انگلیسی-دینه (وقتی که ما مهربان هستیم / Nihá’ádaahwiinít’íįgo)

این اولین کتاب کودک است که توسط نیکول نیداردت ، تصویرگر دینه (ناواهو) تهیه شده است.

این کتاب در تاریخ 13 اکتبر منتشر شد و در فهرست پرفروش ترین کتاب های هفته 31 اکتبر به رتبه دو در انجمن ناشران کتاب پیش از میلاد رسید.