والي عظیم الجثه و کلاس رکورد در نزدیکی دردن ، اونت صید و آزاد شد.

آخر هفته گذشته ، یک سقوط احتمالی برای یک رکورددار ، زندگی خود را شکست.

در 10 مارس ، رابرت مونتی از خلیج ورمیلیون ، آنتالیا ، یک قلاده غول پیکر را که به گفته وی کالیبر کتاب ضبط بود ، گرفت و رها کرد. ماهیگیر باتجربه تصور نمی کرد وقتی آن روز آب را در نزدیکی شهر شمال غربی انتاریو شروع کرد ، با چنین صدای مهیجی تمام می شد.

مونتی گفت: “ما صبح به دنبال خرپا رفتیم.” “ما هرگز شانس زیادی نداشتیم ، بنابراین او را به سمت محل گردگیری هدایت کردیم.”

مونتی با همسرش دونالی ، دوستش گیلبرت گراندبویز و شریک شریک گراندبوی ، شیلا اسودین در حال ماهیگیری بود.

مونتی گفت که لکه ماهیگیری آنها نزدیک دهانه نهر است و شناخته شده است که در ماه مارس گردو نگه دارد. وی گفت: ماهیگیری با گردو معمولاً هنگام عصر بهتر است.

مونتی در مورد نقطه داغ آنها گفت: “ما حدود ساعت 3 به آنجا رسیدیم.” “حدود هشت فوت آب بود و ما خطوط خود را تنظیم کردیم.”

وی افزود که هنگامی که خورشید “سر به پایین درختان” را شروع کرد ، او شروع به کار دو میله جیگینگ خود کرد. هر دو با یک ترفند و یک مینیون طعمه زده شدند. مونتی گفت که او تازه یک چاله را ترک کرده بود و داشت به سوراخ دیگری می رفت که شیلا گریه کرد “رابرت ، تو ماهی گرفتی!”

ماهیگیر سپس میله را گرفت و قلاب را تنظیم کرد. مونتی گفت: “حدود دو یا سه بار روی من دوید.” “دوستم داشت نگاهم می کرد و من گفتم” فکر می کنم اینجا چیز بزرگی داریم. “

مونتي گفت كه مي تواند خط آزمايش هشت پوندي را كه روي يخ مي مالد ، بشنود و از قطع شدن آن مي ترسد. وی گفت: “من گفتم” نمی توانم سر او را بلند کنم “.

آن زمان بود که مونتي فهميد اين هزينه معمولي نيست. Grandbois به سرعت به کمک آمد. او در حالی که مونتی با عصای کوتاه کوتاه خود با ماهی درست زیر سوراخ می جنگید ، خط ماهیگیری را گرفت.

رابرت مونتي از دريدن ، آنتي ، مي گويد هنگام ديدن اين آجر بزرگ از سوراخ يخ ، در 10 مارس 2018 ، چشمانش “بيرون آمد”. (اعتبار عکس: Donnalee Monty / فیس بوک)

مونتي گفت كه سر والي به داخل سوراخ افتاد و آن را پر كرد و افزود كه گراندبوئس سپس خم شد و به سختي دو انگشت در صفحه آبشش گرفت.

وقتی مایه غول پیکر از سوراخ بیرون کشید “چشمهایم بیرون آمد” گفت: طول ماهی از این دماغ تا دم 36 اینچ (91 سانتی متر) است.

او گفت که اندازه دور شکم را اندازه نگرفته اما این یک دیواره بسیار چاق است.

“چه زمانی [Grandbois] آن را از سوراخ بیرون کشید ، ما سختی داشتیم و او هم سخت. “مانی گفت:” والری سوراخ را می خاراند … این یک دختر بزرگ بود. “

مونتی گفت که پس از گرفتن چند عکس ، او ماهی ها را از چاله باز کرد.

نزدیک به یک رکورد

طبق رجیستری ماهیگیری فدراسیون ماهیگیری ماهیگیران و شکارچیان انتاریو ، طول رکورد کنونی انتاریو 36.5 اینچ (تقریبا 93 سانتی متر) و دور آن 21 اینچ (53 سانتی متر) است.

این ماهی در 26 مه 1943 صید شد و وزن آن 22 پوند و 4 اونس بود.

مونتي ، كه مي گفت سالها در سيستم رودخانه انگليس در شمال غرب انتاريو شكارچيان ديوارچيني را راهنمايي مي كرد ، گفت كه تا شنبه گذشته ، بهترين آجرچين شخصي وي 30 اينچ (76 سانتيمتر) بود.

با وجود نادر بودن صید ، مونتي اظهار داشت كه از آزاد كردن كلمه پشيماني پشيمان نيست و نمي خواهد ماكتي را بدست آورد.

وی گفت: “فقط یک عکس و یک خاطره.” “همیشه یک بزرگتر وجود دارد. اما این بزرگترین من است.”