نوامبر 26, 2020

رجا نیوز

سایت خبری رجا نیوز

پرش اسکی المپیک سابق امیدوار است که پرش با اسکی در خلیج تندر و انتاریو را احیا کند

1 min read

در کانادا مکان های کمی وجود دارد که آموزش پرش با اسکی در آنها انجام شود و استیو کالینز می خواهد این وضعیت را تغییر دهد.

کالینز ، یک جهنده اسکی بازنشسته اهل Fort William First Nation ، در حومه Thunder Bay ، Ont. ، نماینده کانادا در سه بازی المپیک زمستانی و نزدیک به یک دهه در مسابقات جام جهانی بود.

کالینز گفت که وی اخیراً بحث و گفتگو با اسکی پرش کانادا را آغاز کرده است تا در مورد تجهیز برخی از مناطق اسکی محلی کوچکتر که می تواند از امکانات آموزش پرش اسکی برخوردار باشد صحبت کند.

کوه بالدی ، در خلیج تندر و کمپ فورچون ، در گاتینو دو منطقه اسکی بودند که بلافاصله برای کالینز به ذهن خطور می کردند.

“ما فقط سعی می کنیم چیزی بدست آوریم [going]، “او گفت ، با اشاره به اینکه تمام بحث ها بسیار مقدماتی است.

“چه در یک منطقه اسکی باشد یا نه ، برای ایجاد تپه های کوچک و شروع کار دوباره.”

کالینز گفت که او به حرفه اسکی خود نگاه می کند و خاطرنشان می کند همه چیز از آنجا شروع شد که یک جفت اسکی به او دادند تا با منطقه اسکی Mount McKay بازی کند.

“شما یک جفت اسکی کاملاً جدید به یک بچه هدیه دهید ، همان کاری که Sontro Bannon در اسکی انجام دادم ، این فقط توجه شما را افزایش می دهد تا سعی کنید یک ورزشکار بهتر باشید ، درست است.”

کالینز گفت هنگامی که اسکی می کرد از فورت ویلیام پشتیبانی و کمک گرفت. به گفته وی ، همین حمایت برای ورزشکارانی که امروز این ورزش را یاد می گیرند مورد نیاز است.

“تنها راهی که شما قادر به توسعه هر چیزی در پرش اسکی خواهید بود این است که اگر علاقه مند به ورزش ، ابتدا اسکی هستید ، و راه خود را برای ایجاد تپه های کوچک در انتاریو آغاز می کنید ، برای شروع توسعه اسکی پریدن “

“این امکان وجود دارد ، اما شما باید افراد اندکی را که به این ورزش علاقه مند هستند ، حفظ کنید تا پیشرفت را در اینجا ادامه دهند. این که آیا تپه های کوچک در حال حرکت هستند ، چیزهایی از این قبیل ، این تنها راهی است که می تواند همیشه داشته باشد.”

کالینز به موفقیت در توسعه این ورزش در بریتیش کلمبیا اشاره کرد و برنامه هایی را برای جلب علاقه جوانان به پرش در نظر گرفت.

به طور محلی ، کالینز گفت که او می خواهد زمستان امسال برنامه ای را هدایت کند تا حداقل بچه ها را از اسکی در سراشیبی Fort William First Nation سوق دهد. اگر آنها به آن جنبه از ورزش علاقه مند باشند ، ممکن است به نسل بعدی پرش کنندگان اسکی تبدیل شوند.

اسکی بیگ تندر سابق ، همانطور که از هوا دیده می شود ، می پرد. تاسیسات در حومه تندر بی ، انت ، پس از بازی های زمستانی نوردیک 1995 متوقف شد. (جف والترز / CBC)

کالینز گفت که برای رشد این ورزش به نوعی تسهیلات در مرکز کانادا نیاز است ، خاطرنشان کرد: از آنجا که Big Thunder بعد از بازیهای زمستانی نوردیک 1995 بسته شد ، علاقه به این رشته در این قسمت از کشور کاهش یافته است.

“پس از سال 95 تعداد زیادی کودک وجود داشت ، آنها در نقطه ای بودند که می توانستند در چهار تا پنج سال قهرمان جهان ، قهرمان المپیک شوند. به محض بستن امکانات ، هیچ چیز وجود نداشت. شانس آنها از بین رفته بود ، وجود داشت هیچ چی.”

وی گفت: “هرگز نباید بسته می شد.” “این ورزش هرگز نمرده است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.