چگونه یک توییت باعث شد رایان رینولدز پارک هایی را به این جامعه نوناووت اهدا کند

همانطور که گفته می شود ، بپرسید و دریافت خواهید کرد.

در ماه اوت گذشته ، توئیتی از جانت بروستر ، معاون شهردار Iqaluit که خواستار تهیه وسایل مدرسه برای دانش آموزان در پایتخت نوناووت بود ، بسیار موفقیت آمیز بود. همان پاسخ

“و آنها می پرسیدند ، آیا شما مدرسه یا جامعه ای در ذهن دارید که بتواند از این یا این یا آن استفاده کند؟” و نگاه کردم و فکر کردم ، خوب ، چرا با مدرسه زادگاهم که در خلیج قطب شمال بزرگ شده ام تماس نگیرم؟ “

هان ، که اکنون در ساسکاچوان زندگی می کند ، دقیقاً همین کار را انجام داد. وی از مدرسه اینوجاق پرسید که آیا به وسایل مدرسه بیشتری نیاز دارند یا خیر و به او گفتند که به اندازه کافی کافی دارند. اما آنچه واقعاً به آنها نیاز داشتند چیز دیگری بود.

بکی هان ، خواننده و ترانه سرای اینوک ، توئیتی را منتشر کرد که در آن خواستار شلوار برفی برای دانش آموزان در مدرسه شهر خود ، مدرسه اینوجاق در خلیج قطب شمال شده است. (دولت نوناووت)

گرگ دورانت ، مدیر ارشد گفت: “شما می دانید ، همانطور كه ​​می دانیم این شمال است.” “خیلی سرد است و بعضی از بچه ها وسایل مناسبی ندارند. ما در بین خود بچه هایی داریم که واقعاً به اندازه کافی کافی نیستند. بعضی اوقات آنها وارد می شدند و ما به عنوان کارمند فکر می کردیم ، می دانید که این بچه واقعاً به یک جفت چکمه جدید یا آنها به پارکینگ مناسبی احتیاج دارند. “

بنابراین هان این توییت را ارسال کرد:

وی گفت: “من توییت کردم ، واقعاً فکر نمی کنم یا انتظار زیادی از آن ندارم. و سپس آن به چیزی تبدیل شد.”

این چیزی که به کمک بیش از 300 پارک کاملاً جدید از غاز کانادا و همچنین چکمه های بافین ، جوراب ، کلاه و دستکش بدل شد ، این همه به لطف کمک رایان رینولدز بازیگر کانادایی است.

هان می گوید او فکر می کند او این توییت را از شخص دیگری دیده است که آن را بازتوییت کرده است.

وی گفت: “بنابراین او دراز کرد و گفت:” من توییت ها را دیدم و چگونه می توانم کمک کنم؟ “

هان وقتی پیام رینولد را دید ، فکر کرد که این پیام حتما از فلان صفحه جعلی آمده است و از دانستن اینکه او واقعاً او است متعجب شد.

وی گفت: “و من فقط تحت تأثیر قرار گرفتم. من سپاسگزارم که ، می دانید ، مردم گوش می دهند و او می خواهد به شما کمک کند … و اینکه او نگران اینوئیت در نوناووت است.”

سپس هان رینولدز را با دورانت پیوند داد.

“اوه ، بله ، این بسیار جالب بود. می دانید ، من ایمیلی دریافت کردم که می گوید:” این ریان رینولدز است و از نظر وسایل زمستانی نیاز شما چیست. ” و بله ، ما شروع به ارسال نامه الکترونیکی به جلو و عقب کردیم و بله ، این همان بود ، “گفت دورانت.

گرگ دورانت ، مدیر مدرسه اینوجاق در خلیج قطب شمال ، نوناووت. (عرضه شده)

از آنجا ، رینولدز دوستان خود را در Canada Goose فراخوانی کرد.

گاوین تامپسون ، معاون رئیس شهروندی شرکت در Canada Goose گفت: “وقتی رایان رینولدز در مورد آنچه در مورد خلیج قطب شمال می شنید با ما تماس گرفت ، ما به سرعت با او و سخاوت او رفتار کردیم.”

تامپسون کمک مالی رینولدز را فاش نکرد.

“رایان بیش از 10 سال است که با مارک ما دوست است و ما با او در ارتباط هستیم.”

در کمتر از یک هفته ، غاز کانادا صدها پارک ، شلوار برفی ، چکمه ، کلاه و دستکش بسیج کرد.

رینولدز 300 پارک غاز کانادا و دیگر لباس های زمستانی را اهدا کرد. (Sheena Qaunnaq)

اما بیشتر از آن طول کشید تا همه چیز به دهکده کمتر از 1000 نفر برسد. خلیج قطب شمال در شبه جزیره بوردن در جزیره بافین قرار دارد که در زمستان سال گذشته ، سردترین دمای ثبت شده -38.8 درجه سانتیگراد ، در 9 فوریه بود.

ابتدا چکمه ها ، سپس پارکها و شلوارهای بادی رسیدند. و هنگامی که آنها این کار را کردند ، دورانت به شوخی گفت که عنوان شغلی او هنگامی که تجهیزات جدید زمستانی را به 329 دانش آموز توزیع کردند ، تغییر کرد.

“بنابراین آنچه که ما باید انجام می دادیم این بود که وسایل را به داخل سالن ورزشی مدرسه برسانیم ، زیرا این بزرگترین فضا ، بیشترین فضایی است که ما در مدرسه داریم تا حجم وسایلی را که به دست می آوریم در مدرسه داشته باشیم. بنابراین ما در واقع آنها را با اندازه ها ، “او گفت.

کودکان مدرسه Inuujaq در قطب شمال ، نوناووت ، در سالن ورزشی مدرسه خود پارکهای غاز کانادا ، شلوار برفی ، چکمه ، کلاه و دستکش مجهز بودند. (Geela Arnauyumayuq)

دانش آموزان با توجه به رهنمودهای بهداشت عمومی به دلیل شیوع همه گیر ، طبق کلاس ها وارد می شدند تا برای لباس های جدید زمستانی مناسب باشند.

دورانت می گوید که از دیدن دانش آموزان آماده برای یک زمستان دیگر بسیار راحت است.

“این یک مسئله کمتر است که من باید نگرانم در مورد مدیر مدرسه بودن و ، می دانم ، نظارت بر این بچه ها. من بسیار خوشحالم که آنها تجهیزات راحت و مناسب برای آب و هوایی که در آن زندگی می کنند دارند.”

دورانت می گوید بچه ها بیش از ماه ، بسیار هیجان زده و بسیار سپاسگزار از پارکهای جدیدشان بودند.

“هنگامی که دانش آموزان در حال بیرون آمدن از سالن بدنسازی بودند ، به دلیل اینکه پارکهای خود را پوشیدند و سعی کردند اطمینان حاصل کنند که هر دنده ای که می گرفتند از نظر اندازه برای آنها مناسب است ، مانند” متشکرم ، گرگ! متشکرم ، گرگ! ” من مثل این هستم ، “بله ، از شما متشکرم ، رایان! متشکرم ، رایان!”

اما فقط بچه های Arctic Bay از مشارکت Canada Goose بهره مند نخواهند شد. این مارک همچنین اعلام کرد که در حال گسترش برنامه مرکز منابع خود است و با اینویت تاپیرییت کاناتامی همکاری خواهد کرد تا جوامعی را در اینویت نونانگات شناسایی کنند که بیشترین نیاز را به پارک های مجدد دارند.