کیت آموزش رایگان به دانشجویان انتاریو کمک می کند تا در مورد معاهدات بومی یاد بگیرند

یک جعبه ابزار تهیه شده توسط کارولین کینگ ، رئیس سابق منتخب میسیساگاس از اولین اعتبار کشور ، به منظور کمک به مربیان در کنار معلمان خود ، معاهدات ، سرزمین ها و تاریخ بومیان را آموزش می دهد و می آموزد.

بخشی از پروژه شناسایی شناسنده موکاسین ، کیت آموزش برنامه های درسی دانش آموزان کلاس های 1 تا 8 را ترسیم می کند و شامل اهداف و فعالیت های یادگیری است که طی چند روز انجام می شود.

بر اساس این پروژه ، صدها مدرسه در منطقه تورنتو بزرگ نسخه آزمایشی آن را آزمایش کردند. این برنامه در یک گزارش رسانه ای اضافه شد و در هفته شناسایی معاهده انتاریو ، که در هفته اول ماه نوامبر برگزار می شود ، برای احترام به اهمیت معاهدات و افزایش آگاهی در مورد حقوق و روابط معاهده ، برنامه درسی اصلاح و منتشر شد.

کینگ گفت: “ما باید درک بهتری از معاهدات و سرزمین ها ایجاد کنیم ، در غیر این صورت دانش برای همیشه از دست خواهد رفت.”

این جعبه ابزار در وب سایت Moccasin Identifier رایگان و قابل دسترسی است. این پروژه می گوید که برنامه های آن مطابق با برنامه درسی انتاریو طراحی شده است.

در کلاس 1 ، آموزه ها بر دوستی ها و وعده های خوب و چگونگی برقراری ارتباط برای اصلاح قول شکسته و بازیابی اعتماد متمرکز هستند. درسها نقاط را به روابط معاهده پیوند می دهد.

در کلاس 8 ، دانش آموزان با تأثیرات کوتاه مدت و بلند مدت قانون هند ، قوانین غیرانسانی و نقشی که این قانون در استعمار بازی می کند آشنا می شوند. دانش آموزان همچنین آشتی را کشف می کنند.

این کیت همچنین به معلمان توصیه می کند که مستقیماً با هر دانش آموز بومی و خانواده های آنها صحبت کنند تا آنها را در مورد موضوع آینده ، مانند مدارس مسکونی ، قانون هند و ساختارهای استعماری ، به آنها اطلاع دهند. این کیت می گوید ، برای جلوگیری از قرار دادن دانش آموزان در موقعیت های ناخوشایند یا آسیب زا ، ممکن است نیاز به اسکان باشد.

“آموزش معاهده برای همه سنین مهم است”

این پروژه همچنین کیت های استنسیل را به فروش می رساند که شامل نقاشی هایی از مقرنس تاریخی است که توسط Haudenosaunee ، Anishinaabe ، Huron-Wendat و Cree استفاده شده است.

پروژه Moccasin Identifier در سال 2011 ایجاد شد و در بازدید از مدارس و دانشگاه ها ، رویدادهای عمومی و کارگاه های آموزشی شرکت می کند. این کار با هدف علامت گذاری مکان های مهم با نماد منتخب خود برای پیشبرد معاهده و آگاهی بومی آغاز شد.

کینگ گفت: “ما از مقرنس به عنوان نمادی استفاده می کنیم که ما را شناسایی و به زمین متصل می کند.”

آثار هنری Moccasin Identifier در بیمارستان های علوم بهداشتی همیلتون بعنوان بخشی از ابتکار عمل “نشانه های بومی استقبال” ، که نصب های پوستر دائمی است ، ارائه می شود.

تاسیسات بزرگ نیز در پارک تریلیوم انتاریو پلاس ، پارک کریک 16 مایلی اوکویل و پردیس کالج سنتنیال در اسکاربورو انجام شده است.

کینگ در انتشار این رسانه گفت: “این نسخه های مقیاس بزرگ نمایشی هستند و به یادآوری حضور بومیان در این سرزمین ها به عموم مردم کمک می کنند.” “تعالیم پیمان برای همه سنین مهم است.”