گروه بمب ویندزور پس از فراموشی دستگاه شکار ارواح در فرهنگسرا فراخوانده شد

به نظر می رسد یک جعبه سیاه کوچک با سیم قرمز آویزان و نور آبی کمی که توسط گروه بمب ویندزور بررسی شده است ، در واقع خطرناک نیست – حداقل برای افراد زنده.

واحد دفع مواد منفجره پلیس ویندزور حدود ساعت 7:15 بعد از ظهر برای تحقیق در مورد یک بسته مشکوک به تالار مکنزی فراخوانده شد. پلیس تشخیص داد این بسته “ایمن” است و هیچ مدرکی از مواد منفجره وجود ندارد.

ساخت اندی دریلارد تأیید نمی کند که آیا بسته مشکوک مورد بحث واقعاً وسیله ای برای شکار ارواح بوده که از آن جا مانده است.

اما سخنگوی انجمن Listowel Paranormal گفت که جعبه سیاه کوچک متعلق به آنهاست.

احساسات و لرزهای خیلی عجیبی دارم ، لکه های سرد و برجستگی غاز.– سخنگوی انجمن ماوراal عادی Listowel

وی گفت که جمعه گذشته جامعه بعد از جابجایی روحیه در سالن ، حتی متوجه نشده بود که آشکارساز EMF – مخفف سنسور میدان الکترومغناطیسی – وجود ندارد.

سپس پلیس درب منزل وی حاضر شد.

سنسور میدان الکترومغناطیسی برای تشخیص انرژی استفاده می شود. (ملیسا ناخاولی / CBC)

پس از توصیف دنده ، خبر بدی به او رسید.

“آنها گفتند:” متأسفانه ما نمی توانیم آن را به شما پس دهیم. از بین رفته است “، اما اشکالی ندارد. قابل تعویض است.”

فقط این جعبه کوچک و کوچک است که دارای چراغ LED و سیم است. در زمینه ما ما از آن برای تعیین وجود موجودیت یا انرژی در اتاق با ما استفاده می کنیم و اگر وجود دارد ، نور آبی کمی می لرزد.– جن پارکر ، دستیار مدیر انجمن پارانورمال لیستول

جن پارکر ، دستیار مدیر جامعه ، سنسور EMF را به عنوان یک وسیله استاندارد توصیف کرد که توسط هر یک از اعضای تیم شش نفره آنها هنگام جستجو انجام می شد.

وی توضیح داد: “این فقط همین جعبه کوچک و کوچک با نور LED و سیم است.” “در زمینه ما ما از آن برای تعیین وجود موجودیت یا انرژی در اتاق با خود استفاده می کنیم و اگر وجود دارد ، نور آبی کمی می لرزد.”

شکارچیان ارواح سه ساعت را از بالا به پایین به پوشش بنای تاریخی پرداختند و گرچه هنوز همه چیزهایی را که جمع کرده اند بررسی نکردند ، سخنگوی گفت که نشانه های شدیدی از فعالیت های ماوراal الطبیعه وجود دارد – به ویژه در زندان قدیمی ، رختکن و زیرزمین.

“من خودم دور افتاده بودم و سعی کردم نوعی چیز بدست آورم … و احساسات و لرزهای عجیب و غریب ، لکه های سرد و برجستگی غاز را داشتم.”

جویندگان روح از تجربه تقریباً انفجاری خود عبرت می گیرند. سخنگوی گفت تیم قبل از ترک سایت های آینده اطمینان حاصل خواهد کرد که تمام تجهیزات خود را به همراه دارند.

علی رغم ترس ، او گفت که کارمندان در تالار مکنزی خیلی متعجب نیستند که به زودی دوباره از آنها استقبال کنند.

“آنها واضح بودند که شوکه شده اند ، اما اکنون همه چیز خوب است. ما به نوعی از آن خندیده ایم.”