25 سال بعد ، طرفدار جانی کش به دنبال عکس گمشده با افسانه موسیقی است

فرانک دیویس در تلاش است تا شواهد اولین و تنها برخورد خود با بت خود ، جانی کش را پیدا کند.

جمعه خوب سال 1993 بود که نوازنده اهل سنت جان در فرودگاه هالیفاکس با مرد سیاه پوش برخورد کرد.

یک غریبه با دوربین عکاسی از این جفت را گرفت ، اما 25 سال بعد ، دیویس هنوز این تصویر را ندیده است و امیدوار است که قدرت رسانه های اجتماعی او را دوباره با عکاس رمز و راز متحد کند.

دیویس که آخر هفته از طریق فیس بوک تماس گرفت ، گفت: “زنی که آن عکس را گرفته ممکن است در خیابان بعدی از من زندگی کند یا ممکن است در تیمبوکتو باشد. شما هیچ راهی برای دانستن ندارید.” “من می دانم که مدت زمان طولانی است ، یعنی 25 سال ، بنابراین شانس بسیار کمی است ، اما به هر حال آنجا وجود دارد.”

دیویس یک طرفدار بزرگ نقدی است ، بنابراین وقتی The Highwaymen در سال 1993 به هالیفاکس آمد ، این فرصتی بود که نمی توانست از آن استفاده کند.

فردای کنسرت ، دیویس مجبور شد برای کار به خانه برگردد ، اما همسرش برای ملاقات خواهرش در آنجا ماند.

“آخرین چیزی که او هنگام خروج از اتاق هتل به من گفت این بود که” دوربین را کنار من بگذار زیرا من می خواهم از آن عکس بگیرم [her sister] کودک سوزان. “

اینگونه بود که دیویس در ترمینال ورودی ها جلوی کش بدون دوربین کم کرد.

وقتی دیویس متوجه ایستادن او در پیاده رو به تنهایی شد ، “با خنده گفت:” من تقریباً افرادی را که از اتوبوس پیاده می شوند را زیر گرفتم. ”

“هنگامی که به سمت او رفتم ، گفتم:” مردی که مدتها منتظر موندم تا دست تو را بفشارم. “

فرانک دیویس گفت پس از ملاقات با جانی کش در ترمینال ، او دوباره در سالن فرودگاه با او برخورد کرد. (فرانک دیویس / فیس بوک)

دیویس از زنی که در آن نزدیکی ایستاده بود خواست که عکاسی کند و کارت ویزیت خود را به او داد تا بتواند آن را برای او بفرستد.

او معتقد است که او از یک دوربین فیلمبرداری استفاده کرده است ، اما به غیر از این ، او چیزی در مورد او نمی داند.

“شاید او این عکس را دارد ، شاید او کارت بازرگانی را گم کرده و اغلب فکر کرده باشد ،” خدای من ، من هرگز آن عکس را به آن مرد نرساندم. من تعجب می کنم که او کیست. “

طی سالهای گذشته دیویس نیز تعجب کرده است. اما تا زمانی که او در مورد یکی از همرزمان نیوفاندلندر خود که با کمربند بوکس قهرمانی پدربزرگش پیوند خورده بود ، شنید که برای کمک به شبکه های اجتماعی مراجعه کرد.

دیویس از نوجوانی موسیقی بازی می کند و به طور مرتب آهنگ های جانی کش را در میکروفون های آزاد اطراف سنت جان اجرا می کند.

وی گفت: “جانی کش ، می دانید ، او فقط خواننده دیگری از موسیقی کانتری بود ، اما با دیگران متفاوت بود. او فلسفه دیگری در مورد زندگی داشت.”

و آنچه واقعاً او را عصبانی می کند این است که او دوستی دارد که اتفاقاً با کش نیز ملاقات کرده است.

“او مدام در مورد این موضوع به من می گوید ، و یک عکس بزرگ روی قطعه مانتو خود و جانی کش آویزان کرده است ، بنابراین من گفتم ، من باید عکسم را بگیرم!”