Pasqua First Nation آتش سریع چمن ها را فرو می نشاند

پس از آتش سوزی چمن در بعد از ظهر پنجشنبه در جنوب جنوب ، آتش نشانان در اولین ملت پاسکوآ همراه با مقداری دود طولانی نفس راحتی کشیدند.

رئیس متیو (تاد) پیگان به رئیس جمهور گفت: “این محصول از ذخیره خارج شد. این كشاورزی در غرب ذخیره بود كه در حال سوختن (ریشه) بود و در روزی مانند امروز ، وضعیت خوبی نبود.” Regina Leader-Post.

داده های محیط کانادا نشان می دهد که درجه حرارت بالای منطقه رجینا بعد از ظهر 21 درجه سانتیگراد بوده و وزش باد حداکثر سرعت 78 کیلومتر در ساعت را داشته است.

پیگان درباره سرعت آتش سوزی در حالی که از غرب به شرق می سوزد ، گفت: “آن چیز مانند یک پسر اسلحه عبور کرد.” “ذخیره ما حدود 8 مایل (12.8 کیلومتر) طول دارد و از آن زمان عبور کرد.”

او اولین بار درست بعد از ساعت 1 بعد از ظهر CST خبر سوختگی را دریافت کرد.

او گفت که First Nation چندی پس از ساعت 1:30 بعد از ظهر CST آتش نشانان خاص خود را درگیر کردند ، در حالی که سازمان آتش نشانی فورت کوآپل اعضای خدمه خود را برای نبرد با شعله های آتش خارج از ذخیره فرستاد.

Peigan از همسایگان Standing Buffalo Dakota Nation ، Peepeekisis Cree Nation و Muscowpetung Saulteaux Nation برای اعزام نیروهای آتش نشانی و تجهیزات خود برای کمک به آنها نیز تشکر کرد.

وی گفت که چهار واحد مختلف در چهار منطقه مختلف کار می کنند.

رئیس گفت که هیچ کس زخمی نشده است ، اما آتش نشانان از استنشاق دود رنج می بردند.

نیروهای آتش نشانی حدود ساعت 5:30 بعد از ظهر CST شعله های آتش را کنترل کردند.

پیگان گفت که به او گفته اند یکی از خانه های جامعه آسیب دیده است. گوشه ای از خانه سوخته است. او هنوز نتوانسته بود شدت آن را بررسی کند.

Peigan گفت: برخورد با یک وضعیت اضطراری سریع ، “هیجان زیادی ایجاد می کند اما همچنین نگرانی زیادی ایجاد می کند ، زیرا در این زمان از سال خشک است و امروز باد می وزد.

“ما خانه هایی در مرز جنوبی اولین ملت خود داریم ، بنابراین این اولویت اصلی ما بود تا اطمینان حاصل کنیم که این خانه ها ایمن هستند … سریع حرکت کرد. ترسناک بود.”

نیروهای آتش نشانی جامعه عصر را در مناطق بوته ای متراکم تر می گذراندند تا نقاط گرم خود را پیدا کنند.


ابتکار روزنامه نگاری محلی از ایجاد روزنامه نگاری مدنی اصیل پشتیبانی می کند که مربوط به نیازهای مختلف جوامع محروم در سراسر کانادا ، گسترش دسترسی و مصرف اخبار محلی و منطقه ای در مورد موضوعات حاکمیت مدنی است. اطلاعات بیشتر در مورد ابتکار روزنامه نگاری محلی را اینجا بخوانید. اگر در مورد برنامه ابتکار روزنامه نگاری محلی س questionsالی دارید ، لطفا با [email protected] تماس بگیرید.